شخصی سازی آدرس های بخش ورود وردپرس با افزونه Custom Login URL

سیستم های مدیریت محتوا محبوبیت زیادی را در میان کاربران دارند و دلیل محبوبیت آنها سادگی در مدیریت آنها نسبت به سایت های استاتیک می باشد؛ یکی از مواردی که سیستم های مدیریت محتوا دارا می باشد، قابلیت ورود و عضویت در سایت می باشد که در وردپرس نیز مانند سایر سیستم های مدیریت محتوا این امکان تعبیه شده است. در وردپرس بخش های ورود، عضویت، تغییر پسورد و … دارای آدرس پیشفرض می باشند که گاهی ممکن است نیاز به تغییر آنها باشد؛ زیرا استفاده از آدرس پیشفرض گاهی علاوه بر اینکه ممکن است ظاهر آدرسی دهی مناسبی نداشته باشد، ممکن است آسیب پذیری و قابلیت نفوذ به سایت شما را نیز افزایش دهد که پیشنهاد ما این است از آدرس های شخصی سازی شده استفاده کنید. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به شخصی سازی آدرس های بخش ورود وردپرس خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش شخصی سازی آدرس های بخش ورود وردپرس همراه باشید.

شخصی سازی آدرس های بخش ورود وردپرس با افزونه Custom Login URL

شخصی سازی آدرس های بخش ورود وردپرس با افزونه Custom Login URL

افزونه Custom Login URL یک افزونه حرفه ای و کاربردی وردپرس می باشد که توسط آن قادر به شخصی سازی آدرس های بخش ورود سایت وردپرسی خود خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا از طریق مخزن وردپرس و یا از طریق بخش افزودن افزودن در پیشخوان وردپرس اقدام به نصب آن نمایید. پس از نصب از طریق پیشخوان وردپرس وارد بخش تنظیمات آن شوید؛ بخش تنظیمات آن از طریق بخش تنظیمات > پیوند های یکتا قابل دسترسی می باشد :

شخصی سازی آدرس های بخش ورود وردپرس

Login URL : از این بخش می توانید صفحه ورود سایت وردپرسی خود را شخصی سازی کنید.

Registration URL : از این بخش می توانید صفحه ثبت نام سایت وردپرسی خود را شخصی سازی کنید.

Lost Password URL : از این بخش می توانید صفحه بازیابی رمز عبور سایت وردپرسی خود را شخصی سازی کنید.

Logout URL : از این بخش می توانید صفحه خروج کاربر در سایت وردپرسی خود را شخصی سازی کنید.

Login Redirect URL : از طریق این بخش می توانید تعیین کنید که کاربر پس از ورود به سایت به کدام صفحه منتقل شود؛ به طور مثال می توانیدآنها را پنل کاربری آنها منتقل نمایید.

Logout Redirect URL : از طریق این بخش می توانید تعیین کنید که کاربر پس از خروج از سایت به کدام صفحه منتقل شود.

نتیجه گیری : در سایت های وردپرسی آدرس های پیشفرض برای کاربران تعیین شده است که در این مطلب با افزونه Custom Login URL اقدام به آموزش شخصی سازی آدرس ها در وردپرس نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.