آموزش افزودن تصویر به rss در مطالب سایت

با یکی دیگر از آموزش های کاربردی هک وردپرس همراه شما دوستان هستیم. تا به حال در مورد RSS Feed چیزی شنیده اید؟ و می دانید این فید چه تاثری بر روی سایت وردپرس شما دارد؟ RSS Feed یک خروجی برای وبلاگ می باشد و مثل یک صافی عمل می کند و چیز های اضافه ی وبلاگ مثل تبلیغات و مطالب قدیمی و … را حذف کرده و فقط مطالب جدید به همراه تصویرشان را به شما می دهد.

در مرورگر ها بخشی برای فید RSS می باشد، به این صورت که با اضافه کردن وبلاگ و وب سایت های مورد علاقه از بروز رسانی سایت ها مطلع شده! از این طریق در مدت کوتاهی از بروز رسانی وب سایت ها بدون سر زدن به آنها با خبر می شوید.

آموزش افزودن تصویر به rss در مطالب سایت

آموزش افزودن تصویر به rss در مطالب سایت
Rss تازه ترین های وبلاگ را در اختیارتان قرار می دهد . WordPress RSS Feed لیستی از آخرین مقالات شما را نشان می دهد. اگر شما مقالات کامل را به RSS Feed داده باشید پس تمام تصاویر مربوط به آن ها نمایش داده می شوند. برای انجام این کار یعنی افزودن تصویر شاخص به فید rss شما می توانید از کدهای وردپرس استفاده کنید.

قطعه کد افزودن تصویر شاخص به مطالب rss

برای افزودن تصویر به فید rss روش های مختلفی وجود دارد که در اینجا شما می توانید در ظرف مدت کوتاهی این کار را انجام دهید. بدین منظور شما به هاست خود مراجعه کنید و کد زیر را در فایل functions.php کپی کنید.

function rss_post_thumbnail($content) {
global $post;
if(has_post_thumbnail($post->ID)) {
$content = '

' . get_the_post_thumbnail($post->ID) .
'

' . get_the_content();
}
return $content;
}
add_filter('the_excerpt_rss', 'rss_post_thumbnail');
add_filter('the_content_feed', 'rss_post_thumbnail');

با این کار شما می توانید تصویر برجسته را به RSS Feed اضافه کنید.
توجه! تهیه ی نسخه پشتیبان پیش از ایجاد تغییرات در کدهای قالب وردپرس فراموش نشود.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.