نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

هم اکنون که این مقاله را مطالعه می‌کنید وارد سال 2017 شده‌ایم و سال میلادی تغییر کرده است. لذا در طول تغییرات یک سال هماره سایتها نظر دارند تا مطالب، نظرات، و هر نوع محتوایی که در طول یک سال گذشته دارای بیشترین بازخورد و بازدید بوده است را برای مدتی به نمایش بگذارند.

بنابراین در این مقاله از دکتر وردپرس و به بهانه سال نوی میلادی قصد دارم تا قطعه کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن می‎توانید مطالبی که دارای بیشترین نظرات ارسال شده در طول یک سال گذشته بوده اند را به نمایش بگذارید.

نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال

نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال
نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال

برای شروع کار ابتدا فایل سایدبار، فوتر، هدر و یا هر مکانی که قصد دارید تا مطالب مورد نظر در آن نمایش داده شود، فایل مورد نظر ان را انتخاب کرده و جهت ویرایش آن را باز کرده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

$args = array(
'year'  => 2015,
'orderby' => 'comment_count',
'posts_per_page' => 10,
'ignore_sticky_posts' => 1,
);
$wp_query = new WP_Query( $args );
if ( $wp_query->have_posts() ) :
echo "<ul>";
while ( $wp_query->have_posts() ) : $wp_query->the_post();
echo '<li><a href="' . get_the_permalink() . '" title="' . get_the_title() . '">' . get_the_title() . '</a> (' . get_comments_number( '0', '1', '%' ) . ')</li>';
endwhile;
echo "</ul>";

همانطور که در این قطعه کد مشاهده می‌کنید ابتدا در خط دوم آن به جای 2015 سال مورد نظر برای نمایش مطالب را انتخاب کرده و آن را ویرایش کنید، سپس در خط چهارم آن تعداد مطالب قابل نمایش که بر روی 10 می‌باشد را به انتخاب خود تغییر دهید.

پس از ذخیره فایل مورد نظر مطابی که دارای بیشترین نظر ارسال در طول یک سال باشند در مکان مورد نظر از قالب نمایش داده خواهند شد.

با آرزوی سالی پر بازدید برای وبسایت وردپرسی شما :)

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.