ساخت شورت کد وردپرس با Shortcodes Ultimate

همانطور که میدانید با استفاده از شورت کدهای وردپرس قادر خواهید بود تا به راحتی نسبت به ساخت و نمایش هر نوع محتوایی اقدام کنید. شورت کدها بسته به طراحی هایی که دارند میتوانند نیازهایی همچون افزودن دکمه، افزودن آیکون، افزودن فریم، افزودن تب بندی در متن مطالب و … را برای شما فراهم کنند تا بدون نیاز به داشتن دانش کدنویسی با ساده ترین روش ممکن بتوانید در سایت خود شورت کد قرار دهید.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن میتوانید به راحتی هر نوع محتوایی را به صورت شورت کد در مطالب خود درج کنید.

ساخت شورت کد وردپرس با Shortcodes Ultimate

Shortcodes Ultimate doctorwp
ساخت شورت کد وردپرس با Shortcodes Ultimate

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Shortcodes Ultimate در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۶۰۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۹ را از آن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه دکمه ای به ویرایشگر وردپرس شما مشابه تصویر زیر اضافه خواهد شد روی آن کلیک کنید تا در پنجره باز شده نوع محتوایی که میخواهید با استفاده از شورت کد ان را درج کنید را انتخاب نمایید.

Shortcodes Ultimate new doctorwp
ساخت شورت کد وردپرس با Shortcodes Ultimate

پس از اینکه بر روی دکمه افزودن کلیک کنید پنجره ای مشابه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد که در ان می توانید وع محتوا را انتخاب کنید. این محتوا می توانید به صورت مواردی همچون درج دکمه، درج آیکون، درج فریم، ساخت تب، درج انواع رسانه های ویدئویی، درج نقل قول و بسیاری موارد دیگر باشد که در تصویر آن را مشاهده می کنید.

Shortcodes Ultimate add doctorwp
ساخت شورت کد وردپرس با Shortcodes Ultimate

پس از اینکه هریک از شورت کدها را انتخاب کنید به صورت کد شده در محتوای متن شما اضافه خواهند شد که میتوانید متن خود را در بین ابتدا و انتهای شورت کد قرار دهید تا در سایت نمایش داده شود.

نمونه ای از این شورت کدها را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

Shortcodes Ultimate demo doctorwp

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.