کمک به تغییر لینک مطالب وردپرس با انتقال آنها به لینک جدید

بسیاری از سایت ها وجود دارند که پس از مدتی از تاسیس و فعالیت سایت نیاز به تغییر دامین و یا تغییر لینک های مطالب خود پیدا می کنند که تغییر ساختار لینک ها مشکلاتی را نیز برای آنها بوجود می آورند که از مهم ترین آنها می توان به ایجاد صفحات 404 در لینک قدیمی مطالب اشاره نمود و مهم تر از آن تاثیر بد و منفی در موتور های جستجو می باشد که در صورت وقوع آن سایت تاثیر بسیار منفی را خواهد پذیرفت که ممکن است خسارات آن جبران ناپذیر باشد و یا در صورت امکان جبران، زمان بر بوده و هزینه های زیادی را بر جای گذارد. یکی از راه های جلوگیری از چنین مشکلاتی انتقال لینک های قدیمی به لینک های جدید می باشد که در اینصورت سایت صفحات 404 را نخواهد داشت و کاربر به لینک جدید مطالب منتقل می شود. در ادامه با ما و آموزش کمک به تغییر لینک مطالب وردپرس با انتقال آنها به لینک جدید توسط افزونه وردپرس همراه باشید.

کمک به تغییر لینک مطالب وردپرس با انتقال آنها به لینک جدید

کمک به تغییر لینک مطالب وردپرس با انتقال آنها به لینک جدید

افزونه Change Permalink Helper یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به انتقال کاربران در صورت مشاهده لینک های قدیمی به لینک های جدید و بدون برخورد با صفحات 404 خواهید بود که در اینصورت اگر کاربران از موتور های جستجو نیز وارد سایت شما شوند به مطالب جدید منتقل شده و سایت شما در موتور های جستجو نظیر گوگل با مشکل مواجه نخواهد شد. برای استفاده از این افزونه ابتدا از طریق بخش افزودن افزونه در بخش پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن نمایید. این افزونه نیاز به تنظیمات خاصی نخواهد داشت ؛ پس از نصب می توان شاهد انتقال کاربران به لینک های جدید بود.

نتیجه گیری: انتقال کاربران به لینک های جدید در صورت تغییر لینک و ساختار پیوند یکتا در وردپرس یکی از موارد مهمی است که باید رعایت شود و در این مطلب اقدام به آموزش کمک به تغییر لینک مطالب وردپرس با انتقال آنها به لینک جدید نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.