کپی مطالب وردپرس با Post Duplicator

یکی از مشکلاتی که همواره برای سایت‌های فروشگاهی و یا سایت‌هایی که محتوای یکسانی در مطالب خود دارند و صرفا نام نوشته و اطلاعات نوشته در آن تفاوت دارد این است که مجبورند مدام یک مطلب را در پنجره مرورگر خود باز کرده و با کپی پیست کردن مطلب بعدی را از روی آن ایجاد کرده و تغییرات جزیی نوشته را اعمال کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا با یک کلیک ساده بر روی دکمه مربوط به افزونه از هر نوشته‌ای که قصد دارید یک نسخه کپی ایجاد کنید و به راحتی با ویرایش کردن آن را منتشر کنید.

کپی مطالب وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Post Duplicator در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 100.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 را ازآن خود نماید.

1- پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به بخش نوشته‌های خود در پیشخوان وردپرس مراجعه کرده و بر روی دکمه duplicate page کلیک کرده و چند لحظه منتظر بمانید تا نسخه کپی از نوشته شما به لیست نوشته‌ها اضافه شود.

Post Duplicator

در نهایت بر روی دکمه ویرایش نوشته کلیک کنید تا به صفحه ویرایش آن هدایت شده و تغییرات جزیی نوشته را سفارشی سازی کرده و در نهایت آن را منتشر کنید.

Post Duplicator setting

در صفحه تنظیمات افزونه نیز قادر خواهید بود تا تنظیماتی همچون انتخاب زمان و تاریخ نوشته بر اساس نوشته قبلی یا نوشته جدید را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که با کلیک بر روی کپی کردن نوشته نوشته در حالت پیش‌نویس، منتشر شده و.. انتخاب شود.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه Post Duplicator
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.