یکی از بخش های بسیار مهم وردپرس بخش نوشته ها یا مطالب سایت هستند که کاربران بسیاری را از بخش های مختلف نظیر موتور های جستجو جذب سایت می نمایند و از نظر موتور های جستجو محتوای یک سایت در نقش پادشاه سایت می باشد که در مطالب گذشته چندین بار در مورد آنها صحبت کرده ایم. برگه های وردپرس نیز یکی از مهم ترین بخش های سایت می باشند که می توان محتوای مختلفی را در آن قرار داد؛ به طور مثال از صفحات یا برگه ها برای صفحه تماس، صفحه نمونه کار و … استفاده می شود که حاوی برخی محتوای مربوط به خود هستند و آنها را از مطالب سایت مجزا می سازد. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به تبدیل نوشته ها و برگه ها در وردپرس به یکدیگر خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش تبدیل نوشته ها و برگه ها در وردپرس با افزونه Post Type Switcher همراه باشید.

تبدیل نوشته ها و برگه ها در وردپرس با افزونه Post Type Switcher

تبدیل نوشته ها و برگه ها در وردپرس با افزونه Post Type Switcher

افزونه Post Type Switcher یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به تبدیل صفحات و نوشته ها به یکدگیر خواهید بود و در صورت نیاز به چنین کاری دیگر نیازی به کپی موارد مورد نیاز در برگه یا نوشته نخواهید داشت. برای استفاده از این افزونه ابتدا از طریق بخش افزودن افزونه در بخش پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن نمایید. پس از نصب نیاز به تنظیمات خاصی نخواهد بود و از بخش ارسال نوشته یا ایجاد برگه می توانید آنها را به یکدیگر تبدیل کنید:

تبدیل نوشته ها و برگه ها در وردپرس با افزونه Post Type Switcher

در این بخش می توانید نوشته ایجاد شده را به عنوان مطلب، برگه، فایل و … انتشار دهید.

نتیجه گیری: برخی مواقع کاربران نیاز به تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر دارند که در این مطلب اقدام به آموزش تبدیل نوشته ها و برگه ها در وردپرس با افزونه Post Type Switcher نمودیم.

امتیاز شما از 1 تا 5