نمایش فایل های پی دی اف در نوشته های وردپرسی

امروزه فایل های متنی جزو اصلی فایل های رایانه ای به شمار میروند و این دسته از نگاره ها از پسوند ها و نوع های مختلفی پشتیبانی میکنند. یکی از معروف ترین آنها Pdf است که با کمک نرم افزار های خاصی در ویندوز قادر به بازگشایی چنین فایل هایی هستید. گاهی اوقات شما یک مقاله یا مطلب در قالب پی دی اف دارید و میخواهید که در وبسایت وردپرسی خود آن را نمایش دهید. این امر به طور پیش فرض در دسترس نیست اما با کمک افزونه مورد بحث میتوانید در وبسایت وردپرسی خود امکان بازکردن یکی از رایج ترین قالب های متنی را داشته باشید.

نمایش فایل های پی دی اف در نوشته های وردپرسی

آموزش نمایش فایل PDF در وردپرس

به صورت پیش فرض امکان بازکردن و نمایش فایل های پی دی اف در وردپرس وجود ندارد و شما نیاز به یک افزونه دارید. امروز قصد داریم افزونه PDF Embedder را جهت تسریع این امر به شما معرفی کنیم و به شما آموزش دهیم که چگونه از این افزونه استفاده کنید.

مانند اکثر افزونه های وردپرس این افزونه نیز در مخزن وردپرس موجود است و میتوانید از پایین همین صفحه نیز آنرا دانلود کنید.بعد از دانلود و نصب افزونه شما نیاز به انجام تنظیمات خاصی نیستید و باید به صفحه افزودن نوشته یا برگه بروید.

آموزش نمایش فایل PDF در وردپرس

پس از انجام نصب و فعالسازی افزونه به صفحه افزودن نوشته یا برگه بروید و یک نوشته ایجاد کنید. به بخش افزودن پرونده چند رسانه ای بروید و یک فایل پی دی اف بارگذاری کنید. همان طور که مشاهده می‌کنید فایل پی دی اف شما به شکل یک پرونده متنی مانند ویندوز در آمده و قابلیت هایی همچون زوم کردن و اسکرول میان صفحات نیز وجود دارند.

screenshot-2 (1)

همانگونه که میبینید در پایین صفحه پی دی اف شما میتوانید صفحه را بزرگنمایی کنید یا صفحات را به قبلی و بعدی هدایت کنید و یا آن را تمام صفحه کنید. این موارد قابلیت هایی هستند که افزونه ها و دیگر مکمل های بازکننده متن در وردپرس قادر به انجام آن نیستند.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.