با سلام خدمت دوستان وردپرسی!

امروزه فایل های متنی جزو اصلی فایل های رایانه ای به شمار میروند و این دسته از نگاره ها از پسوند ها و نوع های مختلفی پشتیبانی میکنند.یکی از معروفترین آنها Pdf است که با کمک نرم افزار های خاصی در ویندوز قادر به بازگشایی چنین فایل هایی هستید.

به صورت پیش فرض امکان بازکردن و نمایش فایل های پی دی اف در وردپرس وجود ندارد و شما نیاز به یک افزونه دارید.امروز قصد داریم افزونه ای در جهت تسریع این امر به شما معرفی کنیم و به شما آموزش دهیم که چگونه از این افزونه استفاده کنید.نام این افزونه PDF Embedder میباشد.

پی دی اف٬رایج ترین پسوند فایل های متنی

گاهی اوقات شما یک مقاله یا مطلب در قالب پی دی اف دارید و میخواهید که در وبسایت وردپرسی خود آن را نمایش دهید.این امر به طور پیش فرض در دسترس نیست اما با کمک افزونه مورد بحث میتوانید در وبسایت وردپرسی خود امکان بازکردن یکی از رایج ترین قالب های متنی را داشته باشید.

مانند اکثر افزونه های وردپرس این افزونه نیز در مخزن وردپرس موجود است و میتوانید از پایین همین صفحه نیز آنرا دانلود کنید.بعد از دانلود و نصب افزونه شما نیاز به انجام تنظیمات خاصی نیستید و باید به صفحه افزودن نوشته یا برگه بروید.

آموزش نمایش فایل های پی دی اف

پس از انجام نصب و فعالسازی افزونه به صفحه افزودن نوشته یا برگه بروید و یک نوشته ایجاد کنید.به بخش افزودن پرونده چند رسانه ای بروید و یک فایل پی دی اف بارگذاری کنید.همانطور که مشاهده میکنید فایل پی دی اف شما به شکل یک پرونده متنی مانند ویندوز در آمده و قابلیت هایی همچون زوم کردن و اسکرول میان صفحات نیز وجود دارند.screenshot-2 (1)

همانگونه که میبینید در پایین صفحه پی دی اف شما میتوانید صفحه را بزرگنمایی کنید یا صفحات را به قبلی و بعدی هدایت کنید و یا آنرا تمام صفحه کنید.اینها قابلیت هایی هستند که افزونه ها و دیگر مکمل های بازکننده متن در وردپرس قادر به انجام آن نیستند.

امیدوارم این افزونه را بپسندید!

 

پیشنهاد بعدی  ساخت دکمه پرینت مطالب در وردپرس
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 2 رای
Loading...