با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

حتما در وبلاگها مشاهده کرده‌اید که بخشی تحت عنوان ادامه مطلب در آنها قرار دارد که با کلیک بر روی آن میتوان محتوای کامل نوشته را مشاهده کرد؛ در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا نحوه پیاده‌سازی چنین امکانی را در وردپرس آموزش دهم.

افزودن ادامه مطلب در وردپرس

امکان افزودن مطالب بیشتر به پستتان بسیار ساده است. شروع کنید به نوشتن پست جدید و بنویسید و بنویسید تا زمانی که نوشته شما تکمیل گردد و تنها مرحله باقی مانده برایتان انتشار آن باشد :D ؛ اما دست نگه دارید، قبل از اینکه پست خود را منتشر کنید در بخش ادیتور مشابه تصویر زیر در هر بخشی که قصد دارید تا ادامه مطلب از آنجا آغاز گردد بر روی دکمه «گذاشتن واژه بیشتر» کلیک کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید بخشی خط چین در بخش مورد نظر افزوده خواهد شد که در مرکز آن عبارت MORE قرار دارد. حال نوشته خود را منتشر کنید، خواهید دید که در صفحه اصلی تنها محتوای بالاتر از این خط چین نمایش داده خواهد شد.

more-content

افزودن ادامه مطلب در وردپرس

حال شاید با خود فکر کنید این چه کاریست وقتی تابع خلاصه برای وردپرس وجود دارد؟!

مطمئنا هرکسی با کدنویسی آشنا نیست و این کار میتواند نیاز وی را رفع کند، یکی از جاهایی که می‌توان از این روش نفع برد از طریق افزونه جت‌پک وردپرس می‌باشد. همانطور که می‌دانید یکی از ویژگی های این افزونه ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر و.. می‌باشد. اما مشکلی که درآن وجود دارد این است که کل محتوای شما در شبکه اجتماعی مورد نظر منتشر خواهد شد، برای اینکه بخواهید خلاصه ای از محتوا را نمایش دهید می‌توان با قرار دادن تگ more تنها بخش بالایی را در شبکه اجتماعی منتشر کرد.

پیشنهاد بعدی  بازیابی آخرین تغییرات نوشته در وردپرس
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 3 رای
Loading...