حل مشکل محدودیت منو در وردپرس

ممکن است این مشکل هم برای شما به وجود امده باشد که در حال ساخت یک فهرست از منوها در وردپرس هستید که با رسیدن به یک حدی هرچه منو در آن اضافه می‌کنید و آن را ذخیره می‌کنید در کمال ناباوری منوی مورد نظر به آن اضافه نمی‌شود.

این مشکل به دسترسی هاست بر می‌گردد که توسط میزبان شما انتخاب شده است. در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به نحوه حل مشکل محدودیت منو در وردپرس بپردازم.

حل مشکل محدودیت منو در وردپرس

limit menu doctorwp
حل مشکل محدودیت منو در وردپرس

یکی از فایل های مهم در وردپرس که هک ها و کدهای زیادی دارد فایل php.ini است . این فایل در پوشه wp-admin یا همان پوشه پیشخوان شما موجود است .

وارد هاست خود شوید و به قسمت مدیریت فایل ها یا file manager بروید و از آنجا به پوشه Public_html بروید . سپس به داخل پوشه wp-admin یا پیشخوان خود بروید و به دنبال فایل php.ini بگردید . اگر در پوشه پیشخوانتان این فایل وجود نداشت خودتان این فایل را ایجاد کنید. و اگر نتوانستید از پشتیبانی هاستینگ خود درخواست کنید تا فایل php.ini را برایتان ایجاد کند. درون فایل php.ini باید کد زیر را قرار دهید.

suhosin.post.max_vars = 5000
suhosin.request.max_vars = 5000

بعد از افزودن کد بالا به فایل php.ini مشکل محدودیت تعداد منوها برطرف میشود و شما میتوانید به تعداد دلخواه منو در وردپرستان به فهرست خود اضافه کنید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.