آموزش ساخت اپلیکیشن برای فروشگاه ووکامرس با افزونه TM Store

امروزه داشتن یک اپلیکیشن هرچند ساده می‌تواند نرخ بازگشت کاربران را به وبسایت شما چندین برابر کنید که همین موضوع باعث می‌شود که فروش محصولات شما نیز افزایش پیدا کنید. امروز به صورت کامل و ساده راهکاری رو خدمتتون ارائه می‌دهیم که به راحتی با چند کلیک ساده برای فروشگاه ووکامرس خود یک اپلیکیشن رایگان طراحی کنید.

مگه میشه بدون صرف هزینه اپلیکیشن ساخت ؟

بله به راحتی میشه، افزونه های مختلفی برای ساخت اپلیکیشن موبایل در ووکامرس طراحی شده که امروز قصد داریم شمارو با افزونه TM Store آشنا کنیم. جالبه بدونید این افزونه بیش از 800+ نصب فعال داشته که به عنوان یکی از جدیدترین افزونه های ساخت اپلیکیشن ووکامرس در دنیا هم شناخته شده.

ساخت اپلیکیشن با افزونه TM Store

اصلا نگران نباشید ! نحوه‌ی کار با این افزونه خیلی سادس و می‌تونید بدون هیچ دانشی افزونه TM Store رو نصب و فعال کنید.

مراحل نصب و فعال سازی اپلیکیشن موبایل TM Store در ووکامرس :

1. وارد قسمت افزونه ها در پیشخوان خود شوید و در بخش افزودن نام پلاگین TM Store روجستجو کنید و افزونه مورد نظر رو نصب و فعال کنید.

اپلیکیشن موبایل TM Store در ووکامرس

2. بعد از نصب و فعال سازی وارد چنین صفحه ای می‌شید، اگر هم مستقیما وارد این صفحه نشدید در منو های خودتون بر روی گزینه TM Store کلیک کنید تا وارد این صفحه بشید.

نصب و فعال سازی TM Store

در این بخش باید 5 المان دیگه رو تکمیل کنید.

  • Username ( نام کاربری )
  • Email ( ایمیل )
  • Website Url ( آدرس وبسایت )
  • Woocommerce API Consumer Key ( کلید مصرف کننده )
  • Woocommerce API Consumer Secret ( رمز مصرف کننده )

روش به دست آوردن کلید و رمز مصرف کننده :

وارد تنظیمات یا پیکربندی ووکامرس خود شوید، در منوی بالا بر روی پیشرفته یا API کلیک کنید. در صفحه باز شده وارد بخش REST API شوید و بر روی گزینه ساخت کلید API کلیک کنید.

در قسمت توضیحات نام کلید واژه یا هر چیزی که دوست دارید رو وارد کنید و دسترسی رو بر روی گزینه خواندن/نوشتن اعمال و بر روی گزینه ساخت کلید APi کلیک کنید.

کلید های شما با موفقیت ساخته شد ! کلید و رمز رو کپی کنید و به صفحه اصلی افزونه برید اطلاعات مورد نظر رو وارد کنید و بر روی گزینه SUBMIT کلیک کنید. بعد از کلیک و ارسال اطلاعات وارد چنین صفحه ای می‌شوید. بر روی گزینه SAMPLE DYNAMIC LAYOUT کلیک کرده که برای ادامه بر روی دکمه Create My Own Home Layout کلیک نمائید.

بعد از انجلم این مراحل وارد قسمت تنظیمات صفحه اصلی اپلیکیشن در ووکامرس می‌شید که می‌تونید تنظیمات دلخواه خودتون رو اعمال و اپلیکیشن رو بسازید.

 

نتیجه گیری:

همون طور که مشاهده کردید به راحتی و با چند کلیک ساده تونستیم اپلیکیشن مورد نیاز خودمون رو طراحی کنیم، برای استفاده از ویژگی های بیشتر این اپلیکیشن باید در صفحه اصلی افزونه نسخه دلاری رو خریداری کنید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.