لود مرحله ای نظرات وردپرس با Lazy Load for Comments

لود مرحله ای نظرات وردپرس این امکان را به کاربران خواهد داد تا برای نمایش دیدگاه‌های وردپرس و مشاهده آنها لازم باشد تا در سایت اسکرول کرده و ادامه نظرات را مشاهده کنند و یا اینکه با کلیک بر روی دکمه‌ای درخواست نمایش دیدگاه‌ها در وردپرس را برای سایت ارسال کرده و سپس آنها را مشاهده نمایند.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آنها قادر خواهید بود تا امکان لود مرحله ای نظرات وردپرس را مشابه لود مرحله‌ای تصاویر در آن فراهم کنید تا با اسکرول کردن و رفتن به صفحات پایین‌تر بازدیدکنندگان قادر به مشاهده سایر نظرات وردپرس باشند.

لود مرحله ای نظرات وردپرس

لود مرحله‌ای دیدگاه‌های وردپرس
لود مرحله‌ای دیدگاه‌های وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Lazy Load for Comments در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 700 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر به نمایش مرحله‌ای دیدگاه‌ها در وردپرس خواهید بود.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به قسمت پیشخوان> تنظیمات> گفت‌وگوها در وردپرس مراجعه کنید، خواهید دید که بخشی با عنوان Lazy Load for Comments به آن اضافه شده است که قادر خواهید بود تا نحوه لود نظرات وردپرس را بر اساس اسکرول در سایت و یا کلیک بر روی دکمه برای نمایش نظرات تعیین کنید تا نمایش داده شوند.

لود مرحله ای نظرات وردپرس
لود مرحله ای نظرات وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید برای نمایش دیدگاه‌های وردپرس بر اساس اسکرول صفحه گزینه On Scroll و نمایش بر اساس کلیک بر روی دکمه گزینه On Click را انتخاب کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.

حال به یکی از مطالب خود که دارای بیشترین دیدگاه می‌باشد مراجعه کنید، مشابه تصویر زیر خواهید دید که بسته به تنظیمات افزونه دیدگاه‌های وردپرس به صورت مرحله‌ای نمایش داده شده و در صورتی که بر روی دکمه لود نظرات کلیک شود و یا در صفحه اسکرول صورت گیرد نظرات نمایش داده خواهد شد.

لود مرحله ای نظرات وردپرس
لود مرحله ای نظرات وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید برای نمایش دیدگاه‌ها لازم است تا بر روی دکمه لود دیدگاه‌ها کلیک شود و یا اینکه در صورت انتخاب گزینه اسکرول به پایین‌ترین بخش نوشته اسکرول صورت گیرد تا نظرات وردپرس نمایش داده شوند.

در صورت استفاده از این افزونه اگر دارای سایت پربازدیدی باشید قادر خواهید بود تا اقدام به بهینه‌سازی دیدگاه‌های وردپرس پرداخته و از افزایش چشم‌گیر لود صفحات برخوردار شوید.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.