آموزش استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس

چک باکس یکی از موارد مهم و کاربردی در سایت های مختلف می‌باشد که اگر دقت کرده باشید متوجه اهمیت استفاده از آنها در بخش های مختلف سایت شده‌اید! چک باکس ها کاربرد های بسیار زیادی دارند و دلیل اهمیت آنها قابلیت انتخاب چند گزینه توسط کاربر می‌باشد که این مورد توسط سایر عناصر وب امکان‌پذیر نیست؛ بنابراین چک‌باکس ها به دلیل ویژگی هایی که دارند از اهمیت بالایی برخوردار هستند و در فرم‌ها، مطالب، بخش سفارش و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از کاربر‌های چک باکس ها در سایت های مختلف، به کارگیری آنها در مطالب سایت می‌باشد که به صورت پیشفرض در وردپرس وجود ندارد. در این مطلب قصد داریم به شما افزونه‌ وردپرس را معرفی کنیم که توسط آن قادر به استفاده از چک‌باکس ها در سایت وردپرسی خود خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش ایجاد چک‌باکس در وردپرس با استفاده از افزونه Good writer checkify همراه باشید.

آموزش استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس

آموزش استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس

افزونه Good writer checkify یک افزونه حرفه‌ای و کاربردی برای وردپرس می‌باشد که به شما امکان استفاده از چک‌باکس ها را در مطالب سایت وردپرسی خود می‌دهد و با فراهم آوردن چنین امکانی در سایت خود می‌توانید از چک باکس های کاربردی در سایت خود استفاده نمایید. برای استفاده از این افزونه اقدام به نصب و فعال سازی آن از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس نمایید. پس از نصب در بخش تنظیمات> Good Writer Checkify می‌توانید چک باکس مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

آموزش استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس

در بخش تنظیمات باید مواردی را که نیاز به نمایش آنها دارید را وارد نمایید.

آموزش استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس

سپس با کلیک بر روی گزینه Show Checkbox’s in Post/Page-editing می توانید آن را در صفحه ارسال مطلب/ایجاد برگه به نمایش درآورید.

نتیجه گیری: استفاده از چک‌باکس ها در سایت های مختلف کاربرد های زیادی دارند که در این مطلب اقدام به آموزش با استفاده از چک باکس در وردپرس با استفاده از افزونه Good Writer Checkify نمودیم‌.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.