زمانبندی پست ها برای انتشار مطالب به صورت منظم

یکی از ویژگی های مفید وردپرس که ممکن است افراد مبتدی با آن آشنایی نداشته باشند ویژگی زمانبندی مطالب است که می تواند خیلی کار آمد و مفید می باشد.

زمانبندی پست ها برای انتشار مطالب به صورت منظم
چرا زمانبندی پست ها اهمیت دارد؟

گاهی در یک ساعت خاص تعداد کاربران سایتتان به اوج می رسد و شما میخواهید در این سایت مطالب جدیدی را قرار دهید اما ممکن است این ساعت اوج مطلب خیلی برای انتشار مطالب مناسب نباشد به طور مثال ساعت 00:00 سایت اوج بازدید سایت شما باشد.
گاهی هم ممکن است که تصمیم داشته باشید برای مدتی به تعطیلات بروید و در این زمان نمیخواهید که سایتتان را رها کنید و بازدید خود را از دست بدهید. برای بروز نگه داشتن سایت خود و انتشار مطالب در این زمان شما نیاز به زمانبندی مطالب دارید.

نحوه زمانبندی پست ها برای انتشار مطالب

هنگامی که شما در حال نوشتن یک پست هستید، قبل از انتخاب دکمه انتشار در کنار “انتشار فوری” دکمه ویرایش را انتخاب کنید تا به شما امکان زمان بندی مطلب در ساعت و تاریخ دلخواه را بدهد.

پس از تعیین زمان مناسب دکمه قبول را بزنید، مشاهده میکنید که دکمه “انتشار” به “زمانبندی” تغییر میکند .حال کافیست بر روی دکمه “زمانبندی” کلیک کنید تا مطلب شما در تاریخ تعیین شده انتشار داده شود.
schedulepost

سعی کنید اکثر مطالب خود را در یک زمان خاص انتشار دهید تا کاربران هر روز در آن زمان منتظر مطلب جدید از سایت شما باشند. با این کار همچنین به ربات های گوگل می فهمانید که در چه ساعتی وارد سایت شما شوند و مطالبتان را ایندکس کنند.

منبع: wpbeginner

5/5 - (1 امتیاز)
3 نظرات
 1. مهدی مصدری می گوید

  سلام
  ممنونم منم این مشکل رو داشتم..حل شد.مرسی

 2. مجتبی اسکندری می گوید

  سلام
  من هرکاری میکنم زمانبندی کار نمیکنه یعنی بعد از قبول کردن برمیگرده سر تایم اصلی
  قبل از ویرایش هم نوشته انتشار فوری

  1. عباس صادقی می گوید

   از طریق ویرایش سریع در صفحه نوشته‌ها تست کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.