اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مختلف و با روش های مختلف برای افزایش بازدید ، فروش ، رتبه و … سایت بسیار مفید می باشد و اشتراک گذاری در هر شبکه اجتماعی مزیت های خود را دارد و می توان گفت فعالیت بیشتر در شبکه های اجتماعی بی نتیجه نخواهد بود و قطعا منافعی را برای سایت شما در بر خواهد داشت ؛ پیام رسان تلگرام که چند سالی از رونمایی آن می گذرد ، به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی دنیا بستری مناسب برای اشتراک گذاری مطالب می باشد که می توان بازدید و فروش بسیار مناسبی را برای سایت از طریق آن بدست آورد . در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان دکمه اشتراک گذاری مطالب در تلگرام توسط کاربران را به سایت وردپرسی خود اضافه نمایید . در ادامه با ما و آموزش ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطلب در تلگرام همراه باشید .

پیشنهاد بعدی  رفع مشکل عدم آپلود عکس در وردپرس

آموزش ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطلب در تلگرام

آموزش ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطلب در تلگرام

در این بخش قصد معرفی تکه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطالب توسط کاربر در تلگرام خواهید بود ؛ برای اینکار کافی است تکه کد زیر را در بخش Single.php و هر جایی که می خواهید قرار دهید تا نتیجه ی کار را مشاهده نمایید :

tg://msg?text=سلام این نوشته رو حتما بخون <?php the_permalink(); ?>

توسط کد بالا کاربر می تواند لینک مطلب یا صفحه ای که کد در آن قرار دارد را برای کاربران دیگر در تلگرام ارسال نماید . همچنین برای استفاده از متن نیز می توانید از کد زیر استفاده کنید و لینک را به همراه متن دلخواه خود ارسال نمایید که در اینجا متن نمیاش داده می شود :

<a href="tg://msg?text=سلام این نوشته رو حتما بخون <?php the_permalink(); ?>">برای اشتراک گذاری در تلگرام کلیک کنید</a>

همچنین باید بدانید کد های بالا تنها قابل استفاده برای موبایل هستند و برای استفاده از لپتاپ یا PC می توانید از کد زیر استفاده کنید :

پیشنهاد بعدی  مشاهده فایل های pdf در وردپرس با استفاده از گوگل

<a href="https://telegram.me/share/url?url=<?php the_permalink(); ?>">اشتراک در تلگرام</a>

با استفاده از کد های بالا می توانید لینک صفحه ای که کد را درون آن قرار داده اید ، به اشتراک گذارید .

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...