آموزش ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطلب در تلگرام

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مختلف و با روش های مختلف برای افزایش بازدید، فروش، رتبه و … سایت بسیار مفید می باشد و اشتراک گذاری در هر شبکه اجتماعی مزیت های خود را دارد و می توان گفت فعالیت بیشتر در شبکه های اجتماعی بی نتیجه نخواهد بود و قطعا منافعی را برای سایت شما در بر خواهد داشت ؛ پیام رسان تلگرام که چند سالی از رونمایی آن می گذرد ، به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی دنیا بستری مناسب برای اشتراک گذاری مطالب می باشد که می توان بازدید و فروش بسیار مناسبی را برای سایت از طریق آن بدست آورد. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان دکمه اشتراک گذاری مطالب در تلگرام توسط کاربران را به سایت وردپرسی خود اضافه نمایید. در ادامه با ما و آموزش ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطلب در تلگرام همراه باشید.

آموزش ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطلب در تلگرام

آموزش ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطلب در تلگرام

در این بخش قصد معرفی تکه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد دکمه ی اشتراک گذاری مطالب توسط کاربر در تلگرام خواهید بود ؛ برای اینکار کافی است تکه کد زیر را در بخش Single.php و هر جایی که می خواهید قرار دهید تا نتیجه ی کار را مشاهده نمایید :

tg://msg?text=سلام این نوشته رو حتما بخون <?php the_permalink(); ?>

توسط کد بالا کاربر می تواند لینک مطلب یا صفحه ای که کد در آن قرار دارد را برای کاربران دیگر در تلگرام ارسال نماید . همچنین برای استفاده از متن نیز می توانید از کد زیر استفاده کنید و لینک را به همراه متن دلخواه خود ارسال نمایید که در اینجا متن نمیاش داده می شود :

<a href="tg://msg?text=سلام این نوشته رو حتما بخون <?php the_permalink(); ?>">برای اشتراک گذاری در تلگرام کلیک کنید</a>

همچنین باید بدانید کد های بالا تنها قابل استفاده برای موبایل هستند و برای استفاده از لپتاپ یا PC می توانید از کد زیر استفاده کنید :

<a href="https://telegram.me/share/url?url=<?php the_permalink(); ?>">اشتراک در تلگرام</a>

با استفاده از کد های بالا می توانید لینک صفحه ای که کد را درون آن قرار داده اید ، به اشتراک گذارید .

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.