رفع ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس

یکی از خطاهایی که جدیدا وبمستران با آن روبروی می شوند ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css است که در ویرایشگر وردپرس رخ می دهد. احتمالا این پیغام خطا برای شما هم آزاد دهنده بوده و شما با هربار ذخیره نوشته با این پیغام خطا روبرو می شوید. حال در این آموزش وردپرس به شما دوستان کمک می کنیم تا این خطای آزاد دهنده را رفع کنید. با آموزش رفع ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس همراه ما باشید.

رفع ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در  وردپرس

رفع ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس

اگر نسخه 4.8 وردپرس را نصب کرده باشید و بخواهید نوشته یا برگه ی جدیدی را ایجاد کنید، حتما با خطای Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css روبرو شده اید. در واقع این پیام کامل این خطا به صورت زیر می باشد:

Failed to load content css: wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css

 

شما می توانید با زدن ضربدر این خطا را مخفی کنید ولی دوباره با ذخیره و یا ویرایش نوشته این پیام خطا نمایش داده می شود. نحوه ی رفع ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css بسیار ساده می باشد، فقط لازم است که شما با ادامه مطالب همراه ما باشید.

روش رفع ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس

ابتدا به هاست خود مراجعه کنید و به محلی بروید که وردپرس را در انجا نصب کرده اید. سپس به آدرس wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css بروید. حال در این پوشه شما یک فایل با نام wysiwyg.css را مشاهده می کنید. از این فایل یک کپی ایجاد کنید و نام این فایل را wysiwyg-rtl.css قرار دهید.

حال در این پوشه شما دو فایل با محتوای یکسان ولی با نام wysiwyg.css و wysiwyg-rtl.css مشاهده می کنید. در ادامه شما به سایت خود بازگردید و یک نوشته جدید ایجاد و یا ویرایش کنید. پس از انجام مراحل فوق شما حتما ارور Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css را در ویرایشگر وردپرس سایت خود مشاهده نمی کنید.

به همین راحتی در زمان کوتاه توانستید یکی از ارورهای آزار دهنده وردپرس را رفع کنید.

موفق و پیروز باشید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.