با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از عمده مشکلاتی که وبمستران فارسی زبان با انواع قالب و افزونه دارند این است که متن آنها به صورت راستچین شده نیست ولازم است تا تغییراتی در ان ایجاد شود تا متن آنها راستچین شود.

در این میان افزونه Edd به دلیل استفاده زیادی که برای فروش محصولات مجازی دارد دارای ساختاری است که متن ایمیل ارسال در ان به صورت راستچین شده نست. لذا در این آموزش قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا متن ایمیل‌های ارسالی در افزونه ایزی دیجیتال دانلود را راستچین کنید.

راستچین کردن فرم ایمیل در Edd

edd-rtl

راستچین کردن فرم ایمیل در Edd

برای شروع کار ابتدا وارد ویرایش قالب خود شده و فایل فانکشن (functiond.php) قالب خود را باز کرده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار داده و آن را ذخیره کنید.

پیشنهاد بعدی  مخفی کردن دسته های خاص از صفحه اول سایت در وردپرس

add_action('edd_email_header' , function(){
echo '<style>elm{direction:rtl;}</style>';
});

همانطور که در این قطعه کد مشاهده می‌کنید به در این کد برای خروجی تابع ایمیل در Edd که با عبارت edd_email_header وجود دارد یک استایل اعمال کرده‌ایم که در آن direction که برای چینش متن می‌باشد را راست چین تعیین کرده ایم.

حتما بخوانید، آموزش ساخت فرم ثبت نام سفارشی در وردپرس

حال با این کار از این پس هرگاه ایمیلی برای مشتریان شما ارسال گردد به صورت راستچین شده خواهد بود. همانطور که میبینید با یک قطعه کد به راحتی میتوان متن را راستچین شده کرد. بنابراین در این کد میتوانید استایل های دیگری را نیز در قالب ایمیل اعمال کنید.

به عنوان نمونه برای تغییر فونت می‌توانید نام پک فونت استفاده شده در قالب خود را نیز به آن اضافه کنید تا فونت نوشته‌ها نیز با ساختار سایت یکی باشند.

پیشنهاد بعدی  دانلود نرم افزار اندروید مدیریت وردپرس

شاد و پیروز باشید..

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...