بستن نظرات صفحه ی مدیا و فایل ها در وردپرس

اگر از کاربران وردپرسی باشید و حتی مدت کوتاهی باشد که از وردپرس استفاده می نمایید ، حتما متوجه بخش مدیا در وردپرس شده اید که کاربرد های بسیار زیادی در سایت دارد و از جمله آن می توان به آپلود فایل ها و تصاویر و استفاده از آن در مطالب سایت اشاره نمود ؛ یکی از صفحاتی که در وردپرس ایجاد می شود ، صفحه مدیا یا همان Media Attachments می باشد که با آپلود فایل ها در سایت بوجود می آید و برای هر فایل نیز منحصر به فرد می باشد ؛ یکی از مشکلاتی که مدیران سایت با آن روبرو هستند ، قابلیت ارسال نظر در این بخش می باشد که ظاهرا کاربردی ندارد ! بسیاری از مدیران سایت ها در پی غیر فعال کردن نظرات این بخش می باشند که اولین و ساده ترین راه استفاده از پلاگین های مرتبط می باشد که پیشنهاد ما استفاده از افزونه افزونه Disable Comments می باشد . در این مطلب قصد آموزش بستن نظرات صفحه ی مدیا و فایل ها در وردپرس با استفاده از کد را داریم . در ادامه با ما و آموزش بستن نظرات صفحه ی مدیا و فایل ها در وردپرس همراه باشید .

بستن نظرات صفحه ی مدیا و فایل ها در وردپرس

بستن نظرات صفحه ی مدیا و فایل ها در وردپرس

در این بخش قصد معرفی تکه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن می توانید نظرات صفحه Media Attachments یا همان صفحه مدیا را ببندیم تا کاربران قادر به ارسال نظر در این بخش نباشند ؛ برای اینکار کافیست تکه کد زیر را در فایل Function.php سایت خود قرار دهید تا نتیجه ی کار را ببینید :

function filter_media_comment_status( $open, $post_id ) {
$post = get_post( $post_id );
if( $post->post_type == 'attachment' ) {
return false;
}
return $open;
}
add_filter( 'comments_open', 'filter_media_comment_status', 10 , 2 );</p>

توسط کد بالا بخش قادر به بستن نظرات صفحه مدیا در وردپرس خواهید بود تا دیگر کاربری قادر به ارسال نظر در این صفحات نباشد و فقط در بخش مطالب و برگه ها بتواند نظر ارسال نماید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.