این روزها طراحی سایت ها به صورت استاندارد و واکنش گرا برای موبایل و تبلت بسیار مهم و مورد توجه موتور های جستجو می باشند . طراحی Responsive یا واکنش گرا به طراحی ای گفته می شود که با رزولیشن های مختلف سازگاری کامل داشته باشد و بدون مشکل در دستگاه های مختلف مانند کامپیوتر خانگی ، لپ تاپ ،نوت بوک ، موبایل و تبلت نمایش داده شود و این نکته ای است که اخیرا مورد توجه موتور های جستجو ک حتی کاربران قرار گرفته است . طراحی رابطی آسان برای کاربرانی که با موبایل و تبلت به سایت شما سر می زنند بسیار مهم و تاثیر گذار است . اما آیا فقط طراحی رسپانسیو چاره کار است ؟ خیر ! علاوه بر طراحی رسپانسیو ، در سیستم وردپرس برخی از افزونه ها در این مورد به شما کمک می کنند تا سایت خود را در موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش بدهید . در این مطب قصد داریم افزونه هایی را خدمت شما کاربران محترم دکتر وردپرس معرفی کنیم که توسط آن قادر به ایجاد نسخه موبایل در وردپرس خواهید بود . در ادامه با دکتر وردپرس و برخی از ویژگی های این 5 افزونه حرفه ای همراه باشید .

پیشنهاد بعدی  نمایش آمار در وردپرس با افزونه CyStats

معرفی 5 افزونه برای ایجاد نسخه موبایل در وردپرس

1 . افزونه WP Touch

این افزونه به شما امکان ایجاد پرتال حرفه ای برای کاربرانی که با موبایل به سایت شما وارد می شوند را می دهد و توسط تنظیمات آن می توانید هر آنچه که مد نظرتان است را در قالب موبایل نمایش دهید . قالب سئو و بهینه شده و همچنین وجود 4 قالب مختلف و زیبا از ویژگی های این افزونه حرفه ای می باشد .

2 .  افزونه iThemes Mobile

این افزونه یک افزونه تجاری است و نسخه ی رایگان آن در دسترس نمی باشد . وجود 4 قالب مختلف ، زیبا و قابل ویرایش از ویژگی های برجسته ی این افزونه می باشد . همچنین قابلیت طراحی قالب سفارشی از دیگر ویژگی های این افزونه است .

3 . افزونه Jetpack Mobile Theme

این افزونه به صورت رایگان در اختیار کاربران وردپرس می باشد . با نصب این افزونه یک قالب زیبا و با حداکثر سرعت لود در نمایش موبایلی سایت نمایش داده می شود . اطلاعاتی مانند هدر سفارشی ، عنوان مطلب ، منو های سفارشی و … قابل تنظیم و نمایش می باشند .

پیشنهاد بعدی  اعمال محدودیت در تعداد برچسب مطالب با wp limit tags

4. افزونه WP Mobile Detector Mobile Plugin

این افزونه یک افزونه هوشمند می باشد که اگر کاربری با موبایل وارد شود ، قالب موبایلی را نمایش می دهد و دارای 7 قالب مختلف برای موبایل می باشد .

5 . افزونه WP Mobile Detect

این افزونه محتوای مختلفی از مطالب را نمایش می دهد . این افزونه به کمک shortcode ها به شما کمک می کند که مشخص کنید چه بخش هایی در موبایل نمایش داده شوند .

هم اکنون می توانید این افزونه های حرفه ای را از دکتر وردپرس دانلود کنید و نمایش موبایلی را برای کاربران خود فراهم کنید .

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 3 رای
Loading...