معرفی ۵ افزونه برای ایجاد نسخه موبایل در وردپرس

این روزها طراحی سایت ها به صورت استاندارد و واکنش گرا برای موبایل و تبلت بسیار مهم و مورد توجه موتور های جستجو می باشند . طراحی Responsive یا واکنش گرا به طراحی ای گفته می شود که با رزولیشن های مختلف سازگاری کامل داشته باشد و بدون مشکل در دستگاه های مختلف مانند کامپیوتر خانگی ، لپ تاپ ،نوت بوک ، موبایل و تبلت نمایش داده شود و این نکته ای است که اخیرا مورد توجه موتور های جستجو ک حتی کاربران قرار گرفته است . طراحی رابطی آسان برای کاربرانی که با موبایل و تبلت به سایت شما سر می زنند بسیار مهم و تاثیر گذار است . اما آیا فقط طراحی رسپانسیو چاره کار است ؟ خیر ! علاوه بر طراحی رسپانسیو ، در سیستم وردپرس برخی از افزونه ها در این مورد به شما کمک می کنند تا سایت خود را در موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش بدهید . در این مطب قصد داریم افزونه هایی را خدمت شما کاربران محترم دکتر وردپرس معرفی کنیم که توسط آن قادر به ایجاد نسخه موبایل در وردپرس خواهید بود . در ادامه با دکتر وردپرس و برخی از ویژگی های این ۵ افزونه حرفه ای همراه باشید .

معرفی 5 افزونه برای ایجاد نسخه موبایل در وردپرس

۱ . افزونه WP Touch

این افزونه به شما امکان ایجاد پرتال حرفه ای برای کاربرانی که با موبایل به سایت شما وارد می شوند را می دهد و توسط تنظیمات آن می توانید هر آنچه که مد نظرتان است را در قالب موبایل نمایش دهید . قالب سئو و بهینه شده و همچنین وجود ۴ قالب مختلف و زیبا از ویژگی های این افزونه حرفه ای می باشد .

۲ .  افزونه iThemes Mobile

این افزونه یک افزونه تجاری است و نسخه ی رایگان آن در دسترس نمی باشد . وجود ۴ قالب مختلف ، زیبا و قابل ویرایش از ویژگی های برجسته ی این افزونه می باشد . همچنین قابلیت طراحی قالب سفارشی از دیگر ویژگی های این افزونه است .

۳ . افزونه Jetpack Mobile Theme

این افزونه به صورت رایگان در اختیار کاربران وردپرس می باشد . با نصب این افزونه یک قالب زیبا و با حداکثر سرعت لود در نمایش موبایلی سایت نمایش داده می شود . اطلاعاتی مانند هدر سفارشی ، عنوان مطلب ، منو های سفارشی و … قابل تنظیم و نمایش می باشند .

۴٫ افزونه WP Mobile Detector Mobile Plugin

این افزونه یک افزونه هوشمند می باشد که اگر کاربری با موبایل وارد شود ، قالب موبایلی را نمایش می دهد و دارای ۷ قالب مختلف برای موبایل می باشد .

۵ . افزونه WP Mobile Detect

این افزونه محتوای مختلفی از مطالب را نمایش می دهد . این افزونه به کمک shortcode ها به شما کمک می کند که مشخص کنید چه بخش هایی در موبایل نمایش داده شوند .

هم اکنون می توانید این افزونه های حرفه ای را از دکتر وردپرس دانلود کنید و نمایش موبایلی را برای کاربران خود فراهم کنید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.