اگر مطالب قبلی سایت را بازدید کرده باشید حتما درباره ی اهمیت بخش کاربران که در هسته ی وردپرس وجود دارد ، مطالبی را ارائه کرده ایم و کاربرد این بخش بسیار مهم را برای شما کاربران وردپرسی مطرح کرده ایم ؛ بخش ورود کاربران نیز حائز اهمیت می باشد که باید به ظاهر و استایل آن نیز توجه نمود ! بخش ورود کاربران به سایت یا همان پیشخوان وردپرس ، بخشی است که کاربران از طریق آن وارد سایت می شوند و می توانند به امکاناتی که برای آنها در نظر گرفته اید ، دسترسی داشته باشند . در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان لوگوی بخش ورود به پیشخوان که همان لوگوی بخش ورود کاربران می باشد و به صورت پیشفرض آیکن وردپرس است را تغییر داد . در ادامه با ما و آموزش تغییر لوگوی بخش ورود به پیشخوان وردپرس همراه باشید .

پیشنهاد بعدی  رفع خطای Internal Server Error در وردپرس

آموزش تغییر لوگوی بخش ورود به پیشخوان وردپرس

آموزش تغییر لوگوی بخش ورود به پیشخوان وردپرس

در این بخش قصد داریم به شما کاربران وردپرسی آموزش دهیم که چگونه می توان لوگوی بخش ورود به وردپرسی که در اصل همان بخش ورود به پیشخوان وردپرس می باشد را تغییر داد ؛ برای اینکار کافی است تکه کد زیر را در فایل توابع قالب وردپرس سایت خود یا همان فایل Function.php قرار دهید :

function custom_loginlogo() {
echo '<style type="text/css">
h1 a {background-image: url('.get_bloginfo('template_directory').'/images/login_logo.png) !important; }
</style>';
}
add_action('login_head', 'custom_loginlogo');

با استفاده از تکه کد بالا شما قادر به تغییر آیکن بخش ورود به پیشخوان خواهید بود ؛ برای درج آیکن اختصاصی خود به جای /images/login_logo.png آدرس آیکن یا تصویر دلخواه خود را قرار دهید و از آیکن جدید این بخش لذت ببرید :)

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 1 رای
Loading...