آموزش تغییر لوگوی بخش ورود به پیشخوان وردپرس

اگر مطالب قبلی سایت را بازدید کرده باشید حتما درباره ی اهمیت بخش کاربران که در هسته ی وردپرس وجود دارد ، مطالبی را ارائه کرده ایم و کاربرد این بخش بسیار مهم را برای شما کاربران وردپرسی مطرح کرده ایم ؛ بخش ورود کاربران نیز حائز اهمیت می باشد که باید به ظاهر و استایل آن نیز توجه نمود ! بخش ورود کاربران به سایت یا همان پیشخوان وردپرس ، بخشی است که کاربران از طریق آن وارد سایت می شوند و می توانند به امکاناتی که برای آنها در نظر گرفته اید ، دسترسی داشته باشند . در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان لوگوی بخش ورود به پیشخوان که همان لوگوی بخش ورود کاربران می باشد و به صورت پیشفرض آیکن وردپرس است را تغییر داد . در ادامه با ما و آموزش تغییر لوگوی بخش ورود به پیشخوان وردپرس همراه باشید .

آموزش تغییر لوگوی بخش ورود به پیشخوان وردپرس

آموزش تغییر لوگوی بخش ورود به پیشخوان وردپرس

در این بخش قصد داریم به شما کاربران وردپرسی آموزش دهیم که چگونه می توان لوگوی بخش ورود به وردپرسی که در اصل همان بخش ورود به پیشخوان وردپرس می باشد را تغییر داد ؛ برای اینکار کافی است تکه کد زیر را در فایل توابع قالب وردپرس سایت خود یا همان فایل Function.php قرار دهید :

function custom_loginlogo() {
echo '<style type="text/css">
h1 a {background-image: url('.get_bloginfo('template_directory').'/images/login_logo.png) !important; }
</style>';
}
add_action('login_head', 'custom_loginlogo');

با استفاده از تکه کد بالا شما قادر به تغییر آیکن بخش ورود به پیشخوان خواهید بود ؛ برای درج آیکن اختصاصی خود به جای /images/login_logo.png آدرس آیکن یا تصویر دلخواه خود را قرار دهید و از آیکن جدید این بخش لذت ببرید :)

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. آقای عارف می گوید

    سلام و خسته نباشید
    من کد رو قرار دادم ولی عکس عوض نشد
    لطفا اون کدی تیم سایت رو که درخواست داده بودم اگه امکانش براتون هست قرار بدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.