آموزش تغییر آدرس صفحه ورود وردپرس به login

اگر از کاربران وردپرسی هستید ، حتما تا کنون با قابلیت های مختلف سیستم مدیریتی آن آشنا شده اید و به قدرت این سیستم مدیریت محتوا پر طرفدار پی برده اید ! این سیستم مدیریت محتوای محبوب تقریبا نیاز تمامی سایت ها و وبمستران را برطرف نموده است و توسعه ی سریع و راحت آن نیز از جمله عوامل محبوبیت آن می باشد . یکی از امکاناتی که وردپرس در هسته خود تعبیه نموده است ، قابلیت ورود و عضویت کاربران می باشد که به صورت پیشفرض با استفاده از آدرس پیشخوان امکان پذیر است ؛ اما گاهی برخی از مدیران سایت ها می خواهند آدرس پیشفرض را کمی شخصی سازی نمایند تا دسترسی کاربران به بخش ورود راحت تر و آسان تر شود . در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان آدرس صفحه ورود وردپرس که به صورت wp-login می باشد را شخصی سازی نمود و تغییر داد . در ادامه با ما و آموزش تغییر آدرس صفحه ورود وردپرس به login همراه باشید .

آموزش تغییر آدرس صفحه ورود وردپرس به login

آموزش تغییر آدرس صفحه ورود وردپرس به login

در این بخش قصد معرفی کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به تغییر آدرس صفحه ورود وردپرس که پیشفرض به صورت wp-login می باشد را تغییر داد تا دسترسی کاربران به بخش ورود آسان شود ؛ برای اینکار کافی است وارد هاست خود شود و فایل .htaccess را توسط ویرایشگر ( Editor ) سایت باز کنید و تکه کد زیر را در پایان آن اضافه نمایید :


RewriteRule ^login$ http://yoursite.com/wp-login.php [NC,L]

توسط تکه کد بالا آدرس صفحه لاگین وردپرس که به صورت wp-login می باشد تغییر می کند و می توانید به صورت site/login/ استفاده کنید که قطعا دسترسی به این بخش برای کاربران راحت تر می باشد .

3/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.