تغییر آواتار پیشفرض وردپرس

همانطور که می‌دانید پس از نصب وردپرس آواتار پیشفرض کاربران با نمادهای تصادفی که در آن تعبیه شده است نمایش داده می‌شوند. که با مراجعه به بخش تنظیمات در بخش گفتگوها میتوانید آن را شخصی سازی کرده و یکی از اواتارها را انتخاب کرده یا اینکه آن را بر روی گراواتار تعیین کنید تا کاربرانی که در سایت مورد نظر ثبت نام کرده و آواتار خود را ساخته‌اند تصویر انها نمایش داده شود.

تغییر آواتار پیشفرض وردپرس

تغییر آواتار پیشفرض وردپرس

اما یکی از گزینه‌های تغییر آواتار در وردپرس با عنوان شخصیت اسرارآمیز می‌باشد که با استفاده از آموزش زیر می‌توانید تا آواتار دلخواه خود را به جای آن نمایش دهید.

تغییر آواتار کاربران وردپرس

برای شروع کار ابتدا یک تصویر مناسب در اندازه مناسب انتخاب کرده و آن را آپلود کنید. سپس آدرس تصویر مورد نظر را کپی کنید. سپس وارد ویرایشگر قالب خود شده و فایل فانکشن (functions.php) قالب خود را باز کرده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

add_filter( 'avatar_defaults', 'wpb_new_gravatar' );
function wpb_new_gravatar ($avatar_defaults) {
$myavatar = 'http://example.com/wp-content/uploads/2017/01/wpb-default-gravatar.png';
$avatar_defaults[$myavatar] = "Default Gravatar";
return $avatar_defaults;
}

همانطور که در کد فوق مشاهده می‌کنید حال آدرس تصویر خود را که در مرحله قبل کپی کرده بودید به جای آدرس تصویر موجود در کد اضافه کرده و فایل فانکشن را ذخیره کنید.

customdefaultgravatar

در نهایت خواهید دید که گزینه دلخواه همراه آیکون نیز به بخش تنظیمات افزوده شده است که با انتخاب آن آواتار پیشفرض کاربران به این صورت نمایش داده خواهد شد.

حال وردپرس برای کاربرانی که از آواتار استفاده نکرده‌اند و دارای آوتار نمی باشند از این اواتار استفاده خواهد کرد.

1/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.