انتقال مطالب به دسته بندی و برچسب خاص

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

بسیاری از افراد تازه کار هستند که به دلیل اشتباهاتی که در نحوه دسته بندی و برچسب گذاری مطالب قرار داده اند اشتباهات پی در پی را مرتکب میشوند، دسته بندی و برچسب گذاری مطالب یک سایت به همان میزانی که مطالب سایت اهمیت دارند نیز حائز اهمیت است، شما باید بتوانید مطالب خود را به صورت صحیح و طبقه بندی شده قرار دهید تا کاربران به راحتی بتوانند به دنبال مقاله ای که هستند باشند و آن را پیدا کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن میتوانید به راحتی نوشته های خود را از یک دسته بندی به دسته بندی دیگر و یا از یک برچسب به برچسب دیگری منتقل کنید.

انتقال مطالب به دسته بندی و برچسب خاص

move posts to category and tags doctorwp
انتقال مطالب به دسته بندی و برچسب خاص

افزونه‎ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Bulk Move در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از ان میتوانید مطالب خود را از یک دسته‌بندی به دسته‌بندی دیگر و از یک برچسب به برچسب دیگر منتقل کنید.

این افزونه تاکنون توانسته است تا بیش از 7.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.7 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در بخش ابزارها با عنوان Bulk Move افزوده خواهد شد، به آن مراجعه کنید تا مطابق تصویر مطالب خود را جهت انتقال انتخاب نمایید.

movingposts
انتقال مطالب به دسته بندی و برچسب خاص

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید ابتدا مطالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس دسته‌بندی یا برچسبی که قصد دارید مطالب انتخابی به انها منتقل شوند را انتخاب کرده و در نهایت بر روی Bulk Move کلیک کنید و منتظر بمانید تا عمل انتقال پایان یابد.

روشن است که اگر تعداد مطالب شما زیاد باشد عمل انتقال مطالب به دسته بندی و یا برچسب جدید کمی زمانبر خواهد بود، بنابراین تا پایان انتقال کامل مطالب منتظر بمانید.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.