بهترین افزونه‌های ساخت کوپن تخفیف وردپرس

یکی از بهترین راهکار های افزایش فروش آنلاین به ویژه در ایران استفاده از روش ارائه کد تخفیف به مشتری است. مشتریان همیشه و هر زمان قبل از خرید به دنبال تخفیفات بیشتری هستند و همین عامل باعث می‌شود با استفاده از افزونه‌های ساخت کوپن تخفیف وردپرس برای کاربران و مشتریان خود تخفیف های ویژه‌ای قرار دهید.

خود ووکامرس امکان ارائه تخفیف را در اختیار مدیران سایت ها قرار داده اما شما می‌توانید با استفاده از دیگر افزونه و ابزار های کمکی فروش سایت خود را چندین برابر کنید. در این مقاله قصد داریم بهترین پلاگین های ساخت کوپن تخفیف وردپرس رو معرفی کنیم تا بتونید به راحتی و در کمترین زمان ممکن تخفیفات ویژه‌ای رو در اختیار مشتریانتون قرار بدید.

چرا افزونه‌ ساخت کوپن تخفیف وردپرس ؟

  • فروش شما را تا حد شگفت انگیزی افزایش می‌دهد.
  • کاربران سایتتان به مشتریان همیشگی شما تبدیل ‌می‌شوند.
  • محصولات و خدمات شما بیشتر دیده خواهد بود.
  • محصولات شما به دیگر افراد نیز پیشنهاد می‌شود.

بهترین افزونه‌های ساخت کوپن تخفیف وردپرس

۱)  افزونه Coupon Creator

افزونه کد تخفیف Coupon Creator

پلاگین Coupon Creator یکی از قدرتمندترین افزونه های ساخت کوپن تخفیف وردپرس و ووکامرس می‌باشد که به راحتی آب خوردن می‌توانید تخفیفات خود را در نوشته ها و صفحات خود اعمال کنید. به علاوه با استفاده از این افزونه بی‌نظیر می‌توانید تاریخ انقضای تخفیفات خود را نیز مشخص کنید. این افزونه در مخزن وردپرس بیش از ۱۰ هزار نصب فعال دارد و جز پرطرفدارترین افزونه های کوپن تخفیف است.

دریافت افزونه Coupon Creator

۲)  افزونه Smart Coupons for WooCommerce

افزونه Smart Coupons for WooCommerce

با افزونه Smart Coupons for WooCommerce می‌توانید اعتبار فروشگاه خود را افزایش دهید، گروهی از کوپن‌ها را برای افزایش انگیره خرید از وب سایت خود تولید کنید،‌ لینک‌هایی با کوپن‌های نهفته در آن برای مشتریان خود بسازید و کوپن‌هایی با برند خودتان به مشتریان هدیه دهید. با استفاده از افزونه‌ می‌توانید کد تخفیف های مختلفی را بسازید و در اختیار مشتریان خود قرار دهید. این افزونه در مخزن وردپرس بیش از هزار نصب فعال داشته است.

دریافت افزونه Smart Coupons for WooCommerce

۳)  افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

با قرار دادن گیفت کارت افزونه YITH WooCommerce Gift Cards در فروشگاه ووکامرس می‌توانید این قابلیت را به مشتریان خود بدهید تا با خرید گیفت کارت‌ها به عنوان هدیه به دوستان خود از اعتبار آن استفاده کرده و در واقع به عنوان یک راه برای دریافت کد تخفیف استفاده کنید. به کاربران خود اجازه دهید کارتهای هدیه مبالغ مورد نظر خود را خریداری کنند و آنها یک کارت هدیه زیبا از طریق ایمیل با کد تخفیف دریافت کنند.

دریافت افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

۴)  افزونه Coupon Generator for WooCommerce

افزونه ووکامرس Coupon Generator for WooCommerce

با استفاده از پلاگین ویژه Coupon Generator for WooCommerce می‌توانید همزمان ده ها هزار کوپن را تنظیم و تولید کنید. کوپن ها به روشی بسیار مؤثر تولید می شوند، بنابراین حتی روی میزبانی کم هزینه نیز کار خواهند کرد. در طی مراحل تولید، به روزرسانی هایی در مورد پیشرفت دریافت می‌کنید. این افزونه در مخزن وردپرس بیش از ۶ هزار نصب فعال داشته است.

دریافت افزونه Coupon Generator for WooCommerce

۵)  افزونه WP Coupons and Deals

افزونه WP Coupons and Deals

پلاگین WP Coupons and Deals بهترین افزونه وردپرسی کوپن برای تبلیغ کوپن وابسته و معاملات در سایت وردپرسی شما. کوپن ها و معاملات را به روش صحیح ارائه دهید. از فروش سهام شرکت ها محافظت کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. به علاوه هر کوپن دارای دکمه های اشراک گذاری در انواع شبکه های اجتماعی است. این افزونه در مخزن وردپرس بیش از ۲ هزار نصب فعال داشته است.

نتیجه گیری :

در این مقاله سعی شد بهترین افزونه های ساخت کوپن تخفیف در وردپرس و ووکامرس رو خدمتتون معرفی کنیم، برای فروشگاه آنلاین خود طبق نیاز و امکانات این افزونه ها می‌توانید به دلخواه هر یک را نصب و فعال کنید. شما از کدام افزونه برای ساخت کوپن تخفیف در سایت فروشگاهی خود استفاده می‌کنید ؟

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.