برچسب گذاری خودکار در وردپرس

یکی از کارهایی که ممکن است کمی زمان بر باشد و حوصله آن را هنگام نوشتن نوشته نداشته باشید برچسب گذاری در مطالب می‌باشد، لذا در این آموزش قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را برای انتخاب اتوماتیک برچسب در وردپرس بپردازم.

automatically-add-tags-wordpress

افزونه Smart Tag Insert

smart-tag-insert-plugin

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Smart Tag Insert در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. پس از نصب و فعال سازی افزونه به بخش پیشخوان> تنظیمات> smart tag insert مراجعه کنید و مطابق تصویر زیر برچسب‌های مورد نظر خود را وارد کنید.

smart-tag-insert-settings

مطابق تصویر فوق در بخش tag list در هر خط برچسب‌های مورد نظر خود را وارد کنید، سپس از بخش allowed post types نوع پست تایپی که می‌خواهید بر روی آن برچسب گذاری شوند را انتخاب کنید و در بخش user roles allowed to add new tag به نقش های کاربری که می‌خواهید امکان تعیین برچسب‌های جدید را داشته باشند را انتخاب کرده و در نهایت در فیلد Number of tags per post حداکثر تعداد برچسب ها را تعیین کنید و تنظیمات را ذخیره کنید.

smart-tag-rebuilder

در این بخش نیز می‌توانید با کلیک بر روی گزینه rebuild posts tag keeping current tags برچسب‌های جدیدی را ضمن حفظ کردن برچسب های قبلی ایجاد کنید و با کلیک بر روی دکمه rebuild posts tag replacing current tags نیز برچسبهای جدید را تعیین کرده و برچسب های قبلی را حذف و جایگزین آنها کنید.

smart-tag-insert

حال اگر به بخش ویرایش مطالب مراجعه کنید خواهید دید که باکسی مشابه تصویر فوق قرار دارد و با کلیک بر روی add selected tags می‌توانید برچسب های موجود را انتخاب و درج کنید.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه ورود به صفحه افزونه
1 نظر
 1. شایان می گوید

  سلام وقت بخیر خوبید؟
  خدایی للهی یه افزونه خریدنی ،گرفتنی ،دانلودی هر چی برای تگ خودکار درست به ما معرفی کنید.ممنون میشم.
  هر چی افزونه برچسب خودکار هم پیدا کردم درست باشه حتما باید سایتت موزیک یا دانلود باشه.کلا ملت مگه همین دو سایت رو دارند؟!
  ممنونم ازتون.
  منتظرتونم :)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.