ذخیره خودکار اطلاعات ورود و تغییرات وردپرس

برای افزایش امنیت سایت یکی از روش ها بررسی کردن اطلاعات ورود کاربران به سایت است، اینکه چه کاربری با چه اطلاعاتی در چه زمانی وارد سایت شده است و یا در چه تاریخی چه تغییراتی در سیستم اعمال شده است… در حقیقت برای اینکه از کلیه اتفاقاتی که در سیستم خود اتفاق می افتد با خبر شوید می بایست سیستمی برای ذخیره این اطلاعات داشته باشید.

همانند همه سیستم های امنیتی همچون بانک ها که کوچک ترین تغییرات را نیز ذخیره میکنند تا در صورت بروز مشکل با این سند های به جا مانده راه چاره ای بیابند، ما نیز سیستمی برای ذخیره کلیه وقایعی که در سایت اتفاق می افتند اعم از فعالیت کاربران، ورود آنها به سایت، تغییرات ایجاد شده در سایت و… ایجاد میکنیم که به اصطلاح به این کار وقایع نگاری میگویند.ذخیره خودکار اطلاعات ورود و تغییرات وردپرس

ذخیره خودکار اطلاعات ورود و تغییرات وردپرس

افزونه  WP Security Audit Log یکی از بهترین پلاگین ها برای ثبت وقایع است که علاوه بر این، امکانات بسیار زیادی را در اختیار ما قرار میدهد.

این افزونه که دارای تنظیمات پیشرفته ای است علاوه بر امکان پشتیبان گیری از وقایع سایت، قابلیت ارسال ایمیل های اطلاع رسان، فیلترگذاری و جستجو در بین گزارش های گرفته شده را دارا می باشد.

با استفاده از این افزونه که به راحتی میتوان آن را از مخزن وردپرس دانلود کرد میتوان کلیه فعالیت های کاربران سایت را زیر نظر داشت و از هر ویرایش و یا تغییر جدید مطلع شد.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.