نمایش باکس نویسنده در وردپرس با Author Bio Box

نمایش باکس نویسنده در وردپرس و معرفی کاربرانی که در سایت شما فعالیت دارند می‌تواند علاوه بر رابط کاربری مناسب نشان از تیم قوی که در ورای یک سایت فعالیت می‌کنند اعتبار دو چندانی را برای وبسایت شما به ارمغاتن آورد، یکی از راه‌هایی که می‌توان اعضای تیم سایت را نمایش داد این است که با استفاده از قابلیت نمایش باکس نویسنده در وردپرس در مطالب مربوط به هر نویسنده به معرفی آنها و راه ارتباط با آنها از طریق شبکه‌های اجتماعی یا وبسایت پرداخته شود.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا باکس نویسندگان را در انتهای مطالب سایت وردپرسی خود نمایش داده و بیوگرافی کوتاه و مختصری از نویسنده به همراه لینک سایت و شبکه‌های اجتماعی وی به نمایش بگذارید.

نمایش باکس نویسنده در وردپرس

نمایش باکس نویسنده در وردپرس با Author Bio Box

افزونه‌ای که قصد دارم به شما معرفی کنم با عنوان Author Bio Box در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 4.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازان خود نماید که با استفاده از ان قادر به نمایش بیوگرافی و پروفایل نویسنده در وردپرس خواهید بود.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Author Bio Box در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شده و آن را سفارشی سازی کنید.

نمایش باکس نویسنده در وردپرس

Display in: انتخاب نمایش باکس نویسنده در مطالب، مطالب و صفحه اصلی و یا به صورت پیشفرض افزونه

Gravatar size: انتخاب اندازه تصویر گراواتار نویسنده در باکس نویسنده وردپرس

Background color: انتخاب رنگ پس زمینه باکس نویسنده وردپرس

Text color: انتخاب رنگ متن در باکس نویسنده وردپرس

Title color: انتخاب رنگ متن عنوان نویسنده وردپرس

Border size: انتخاب اندازه لبه باکس نویسنده وردپرس

Border style: انتخاب استایل باکس نویسنده وردپرس در حالت خظی، نقطه چین و یا خط تیره

Border color: انتخاب رنگ حاشیه باکس نویسنده وردپرس

حال پس از ذخیره تنظیمات کافی است تا به ویرایش پروفایل نویسنده وردپرس مراجعه کرده و اطلاعات نویسنده همچون آدرس سایت، لینک شبکه‌های اجتماعی و بیوگرافی نویسنده را وارد کنید.

نمایش باکس نویسنده در وردپرس

حال به مسیر کاربران> شناسنامه شما مراجعه کرده و مشابه تصویر خود اطلاعات پروفایل همچون نام، تصویر گراواتار، لینک سایت، لینک شبکه‌های اجتماعی و معرفی کوتاه را وارد کرده و آن را ذخیره کنید تا اطلاعات در باکس نویسنده وردپرس مشابه تصویر زیر نمایش داده شود.

نمایش باکس نویسنده در وردپرس

همانطور که مشاهده می‌کنید اطلاعات نویسنده مشابه تصویر با استایل سفارشی ایجاد شده نمایش داده خواهد شد.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.