ساخت خبرنامه در وردپرس با Another MailChimp Widget

ساخت خبرنامه در وردپرس این امکان را برای شما فراهم خواهم نمود تا با استفاده از آن لیستی از ایمیل کاربران پر و پا قرص خود را داشته باشید تا در زمان انتشار مقاله جدید، اطلاع رسانی از تغییرات سایت و… با استفاده از ایمیل اقدام به اطلاع رسانی آنها کنید. تا به امروز بر اساس تجربه و آمار منتشر شده از سوی وبسایت‌های معتبر هیچ چیزی مانند خبرنامه با قدرت عمل نکرده است.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به ساخت فرم خبرنامه در قالب یک ابزارک در سایت خود کرده و کاربرانی که در خبرنامه عضو می‌شوند را از طریق API در لیست ایمیل میل چیمپ خود ذخیره کنید و هر زمان که لازم به ارسال خبرنامه شد برای آنها خبرنامه ارسال کنید.

ساخت خبرنامه در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Another MailChimp Widget در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 4.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر به ایجاد یک فرم خبرنامه در قالب سایت خود توسط ابزارک وردپرس خواهید بود.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Another MailChimp در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، لازم است تا یک API در تنظیمات افزونه وارد کنید برای این منظور وارد اکانت میل چیمپ خود شوید، برای دسترسی سریع‌تر بر روی متن لینک شده که در تصویر نیز با عنوان MailChimp API key مشاهده می‌کنید کلیک کنید تا به صفحه ایجاد API مراجعه کنید، پس از ساخت API آن را کپی کرده و در فیلد Mailchimp API key وارد کنید. API مورد نظر مشابه تصویر زیر خواهد بود.

حال بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا پس از تازه شدن صفحه دکمه Synchronize نمایان شود، و یک بار بر روی آن کلیک کنید تا لیست ایمیل شما به‌روزرسانی شود.

سپس به منوی نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کرده و ابزارک جدیدی که با عنوان Another MailChimp Widget اضافه شده است را در بخش مورد نظر از قالب خود اضافه کرده و فیلدهای مربوط به ایمیل، نام، نام خانوادگی، پیغاموفق و عدم موفقیت در عضویت خبرنامه را سفارشی سازی کنید.

از بخش select list نیز قادر خواهید بود تا لیست مورد نظر برای ثبت ایمیل‌های خبرنامه را انتخاب کنید تا کاربرانی که در خبرنامه عضو می‌شوند ایمیل آنها در این لیست ذخیره شود.

در نهایت مشابه تصویر فوق پس از ذخیره ابزارک فرم خبرنامه به صورت ابزارکی نمایش داده خواهد شد.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.