افزودن توضیح عنوان مطالب در وردپرس با افزونه Secondary Title

در بسیاری از سایت ها مشاهده می شود که در کنار یا زیر عنوان صفحه یا مطالب همواه توضیح کوچکی درباره ی آن عنوان وجود دارد که چنین بخشی به کاربران کمک زیادی می کند تا بتواند مطلب مورد نیاز خود را پیدا کنید و با خواندن و سردرگمی مطالب دیگر، وقت خود را تلف نکنند و به سراغ مطلبی با محتوای مورد نیاز خود بروند. افزودن چنین بخشی در وردپرس با روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از راه های مربوط به آن، استفاده از زمینه دلخواه می باشد که البته دردسر های خود را دارا می باشد. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به افزودن توضیح عنوان مطالب در سایت وردپرسی خود خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش افزودن توضیح عنوان مطالب در وردپرس با افزونه Secondary Title همراه باشید.

افزودن توضیح عنوان مطالب در وردپرس با افزونه Secondary Title

آموزش افزودن توضیح عنوان مطالب در وردپرس با افزونه Secondary Title

افزونه Secondary Title یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به افزودن توضیح عنوان مطالب در وردپرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا از طریق بخش افزودن افزونه در بخش پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن نمایید. پس از نصب و فعال سازی آن، بخشی به نام

افزودن توضیح عنوان مطالب در وردپرس با افزونه Secondary Title

در بخش عنوان طبق روال گذشته عنوان اصلی مطلب خود را وارد کنید تا مطلب شما با همین عنوان در سایت نمایش داده شود و همچنین در موتور های جستجو نیز در صورت عدم استفاده از افزونه سئو از همین عنوان فراخوانی می شود؛ همچنین بخش عنوان دوم همان توضیحات عنوان اول می باشد.

نتیجه گیری: استفاده از توضیح عنوان مطالب در سایت های مختلف می تواند به کاربران کمک کند تا به مطلب مورد نظر خود راحت تر دسترسی پیدا کند که در این مطلب اقدام به آموزش افزودن توضیح عنوان مطالب در وردپرس با افزونه Secondary Title نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.