اگر دوست دارید در انتهای هر پست شما به صورت خودکار کادر درباره نویسنده این مطلب نشان داده بشود که توضیحات مختصری از نویسنده مطلب در اختیار بازدیدکننده قرار بگیرد.برای این کار هم می توان از افزونه های موجود استفاده کرد و یا که نه از روشی که من میگم بدون نیاز به افزونه استفاده کرد.یکی از مشکلات روش اول یعنی نصب افزونه برای این کار سنگین شدن و استفاده زیاد از cpu سرور شما می باشد ولی روش دوم که در ادامه توضیح خواهم داد به صورت دستی خودمون این امکانو به قالب اضافه می کنیم.به نظره من که خیلی بهتره.خودمم همینو گذاشتم تو سایته خودم.

قبل از آموزش باید بگم این راهکار برای تمامی سایت ها چه تک نویسنده چه سایت هایی که دارای چندین نویسنده هستن قابل استفادس و خودکار در انتهای نوشته هر نویسنده آواتار و خلاصه ای از نویسنده به نمایش در میاد.

نوشتن متن درباره نویسنده

در وردپرس به قسمت کاربران رفته و هر کاربر گزینه ویرایش پروفیل خودشه انتخاب کنه.قسمت نام را تکمیل کند همچنین در انتها یک قسمتی هست به نام “زندگی نامه” که این همون خلاصه اطلاعات نویسندس که باید برای خودتان پرش کنید.

استایل درباره نویسنده

به قالب خود رفته و در انتهای شیوه نامه خود (style.css) استایل زیر را اضافه کنید.

.meetauthor
{
 margin-top: 20px;
 padding: 10px;
 background-color: #4599f0;
 border: 1px solid #B9B9B9;
 color: white;
 border-bottom:3px solid #0a60b8;
}

.meetauthor img
{
 width: 100px;
 height: 100px;
 margin-left:15px;
 padding: 3px!important;
 float: right;
}

اضافه کردن به انتهای نوشته

برگه single.php را انتخاب کنید و در هرجایی که مایلید این کادر به نمایش دربیاد این کدها رو کپی کنید.بهتره که در انتهای نوشته بزارید.


درباره نویسنده :
<div class="meetauthor">

<div id="ContentPlaceHolder1_meetauthor_image"><?php echo get_avatar (get_the_author_email(), '100'); ?></div>

<div id="ContentPlaceHolder1_meetauthor_content" class="meetcontent"><strong><?php the_author_meta('display_name'); ?></strong><br/>
<?php the_author_meta('user_description'); ?>
 </div>

</div>

در این کادر اون آواتار شما هم که درسایت گراواتار هست به نمایش درخواهد آمد مثل آواتار شما در قسمت نظرات.برای تغییر عکس خودتون به اون سایت برید.در ضمن اون عدد 100 اندازه تصویر شما هست.به هر مقدار که مایلید تغییر بدید.

امیدوارم مطلبه مفید و بدون ایرادی بوده باشه.اگر سوال یا مشکلی هست در قسمت دیدگاه ها پاسخ گو هستم.موفق باشین

امتیاز شما از 1 تا 5