ارسال خودکار مطالب به توییتر با WP to Twitter

شبکه‌های اجتماعی می‌توانند گزینه مناسبی برای افزایش ترافیک و بازدید سایت باشند چرا که کاربران بسیار زیادی در حال گذراندن اوقات خود در این شبکه‌های اجتماعی هستند. بنابراین لازم است تا به صورت بالقوه از شبکه‌های اجتماعی استفاده کرده و بازید مطالب خود را بالا ببریم.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای به شما معرفی کنم که در دو نوع تجاری و رایگان ارائه شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به صورت اتوماتیک مطالب خود را در توییتر ارسال کنید. برای این کار کافی است یک برنامه در توییتر ایجاد کرده و کدهای API آن را جهت اتصال وردپرس به توییتر در تنظیمات افزونه وارد کنید.

ارسال خودکار مطالب به توییتر

Post Tweets doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WP to Twitter در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا سایت وردپرسی خود را به توییتر متصل کرده و به صورت خودکار مطالب خود را در توییتر به اشتراک بگذارید.

این افزونه تاکنون توانسته است تا بیش از ۷۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه به منوی تنظیمات آن مراجعه کرده و کلید API دریافتی از وردپرس را در آن وارد کنید تا تنظیمات مربوط به پیکربندی افزونه به شما نمایش داده شود.

WP to Twitter

پس از اینکه به درستی تنظیمات آن را وارد کردید و وردپرس به توییتر متصل شد تنظیمات خود را به دلخواه در افزونه اعمال کنید تا هنگام انتشار نوشته و به‌روزرسانی سایت بتوانید آدرس مطالب را در صفحه توییتر خود به اشتراک بگذارید.

WP to Twitter send

در نهایت مطابق تصویر فوق نیز قادر خواهید بود تا از طریق وردپرس به صورت سفارشی اقدام به ارسال توییت در توییتر کنید.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.