نمایش تاریخ مطالب نسبت به لحظه انتشار در وردپرس با WP Relative Date

اگر کمی به زندگی روز مره خود بنگرید ، حتما متوجه ی استفاده خود از تاریخ به صورت نسبی خواهید شد ؛مثلا می گویید ۵ روز از فلان روز گذشته است ! آیا تا بحال به فکر استفاده از تاریخ های نسبی در سایت خود افتاده اید ؟ مثلا بجای نمایش تاریخ انتشار یک مطلب ، از کلماتی مانند “۲۰ روز گذشته از انتشار مطلب” استفاده کنید ! در این مطلب به شما افزونه ای حرفه ای برای استفاده از تاریخ های نسبی در وردپرس را معرفی خواهیم کرد که توسط آن نحوه ی نمایش تاریخ انتشار مطالب سایت را تغییر دهید . افزونه WP Relative Date یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به نمایش تاریخ نسبت به لحظه ی انتشار آن خواهید بود و تاریخ انتشار مطالب را متحول خواهید ساخت !  این افزونه بجای استفاده از تاریخ انتشار ، با نمایش تعداد روز های انتشار یافته به سایت شما ظاهری متفاوت می بخشد . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه WP Relative Date همراه باشید .

نمایش تاریخ مطالب نسبت به لحظه انتشار در وردپرس با WP Relative Date

برخی از ویژگی های افزونه WP Relative Date برای وردپرس :

نمایش تعداد روز های گذشته نسبت به انتشار مطالب
بخشیدن ظاهری جدید به تاریخ انتشار مطالب
و …
اگر به فکر ایجاد تحولی در تاریخ انتشار مطالب سایت خود هستید ، پیشنهاد می کنیم افزونه کاربردی WP Relative Date را در سایت خود نصب و فعال سازی نمایید .

امتیاز شما برای این مقاله
2 نظرات
 1. kalaybar می گوید

  درود بر شما
  با تشکر از مطلب خوب‌تون
  من می‌خواهم در قسمتی از سایت وردپرسی‌ام، جدولی دو ستونه بذارم مثل ستون وعده‌گاه مسؤولین این سایت (nasrnews.ir) یا این سایت (kaghazkhabar.ir)
  به این صورت که در یک ستون از این جدول تاریخ روزهای مانده یا گذشته از زمان موعود را نشون بده، در ستون دوم جدول هم توضیحات مربوط به وعده رو! (یعنی تیتر خبر مربوطه در ستون دوم قرار بگیره)…
  لطفاً من رو راهنمایی بکنید که چه بکنم؟

  1. وحید زعفرانلو می گوید

   باسلام . افزونه هایی که در این سایت ها مورد استفاده قرار گرفته اختصاصی هستند ؛ اما می توانید از افزونه Tablepress استفاده کنید .
   موفق باشید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.