افزونه هایی همچون Polylang و Floating Social Bar از جمله مهم ترین و کاربردی ترین پلاگین های وردپرس است که در این مطلب با کاربرد آنها آشنا خواهید شد.

پلاگین های وردپرس که هر وبمستری باید آنها را بشناسد

 

۱٫ Simple Calendar – Google Calendar Plugin

برای نمایش تقویم در سایت وردپرسی میتوانید از پلاگین Simple Calendar استفاده کنید و به آسانی با نصب آن تقویم زیبایی را در سایت خود برای کاربرانتان به نمایش بگذارید.

۲٫ Floating Social Bar

برای اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی و افزایش بازدید سایت یکی از بهترین پلاگین های اشتراک گذاری Floating Social Bar است که به شما این امکان را میدهد تا مطالب سایت خود را در شبکه هایی همچون +Twitter, Facebook, Google , و LinkedIn و… به اشتراک بگذارید.

۳٫ Revive Old Post

با احیای پست های قدیمی سایت خود پروفایلتان را در شبکه های اجتماعی فعال  نگه دارید . با استفاده از پلاگین Revive Old Post میتوانید بدون صرف زمان زیادی پیروان رسانه های اجتماعی خود را افزایش دهید.

۴٫ MapPress Easy Google Maps

برای داشتن نقشه ای در سایت خود بدون صرف زمان زیادی میتوانید از پلاگین MapPress Easy Google Maps استفاده کنید که یک ابزار بسیار موثر در به اشتراک گذاری نقشه ها در سایت است و به شما این امکان را میدهد تا با امکانات حرفه ای نقشه ای را به سایت خود اضافه کنید.

۵٫ Polylang

برای اینکه یک سایت با زبان های مختلف داشته باشید میتوانید از پلاگینPolylang استفاده کنید که راهی آسان برای ترجمه سایت به زبان های روز دنیا است.

منبع: wpbeginner

امتیاز شما از 1 تا 5