افزونه ی بارش برف در وردپرس

آیا تا به حال سایت ها و  وبلاگ هایی را دیده اید که از بارش باران و برف و دیگر موارد در سایت استفاده میکنند؟؟؟

البته این موارد در وبلاگ ها بیشتر به چشم می خورد و در سایت ها کمتر چنین مواردی دیده می شود اما در این مطلب قصد معرفی افزونه ای را داریم که به شما امکان بارش برف و مواردی که دوست دارید را در سایتتان می دهد.

به عنوان مثال می توانید در هر فصل این کار را انجام دهید مثلا با آمدن فصل پاییز شما بارش برگ های پاییزی را در بلاگ سایت وردپرسی خودتان داشته باشید.

افزونه ی WP Super Snow:

doctorwp-img

اول این افزونه را که لینک دانلود آن را در مخزن وردپرس در آخر همین مطلب قرار دادیم را دانلود کنید و پس از نصب و فعال سازی آن اگر توجه کنید در ادمین بار وردپرس شما یک آیتم جدید با نام ‘Super Snow’ اضافه شده است.

snowflakes-settings

با کلیک بر روی این آیتم جدید به تنظیمات این افزونه خواهید رفت و در همان اول با کلیک برو روی گزینه ی ‘Yes enable Super Snow’ این افزونه برای شما فعال می شود، حال اگر به سایت خود نگاه کنید بارش برف را مشاهده خواهید کرد.

snowflakes

البته این افزونه در حالت پیش فرض از این نوع بارش برف استفاده می کند اما شما می توانید با کلیک بر روی تب بعدی (‘Virtual Snow Blower’) تنظیمات شخصی خود را اعمال کنید.

در این تب شما قادر خواهید بود تا جهت بارش برف را تعیین کنید و تصاویر دلخواه خودتان را آپلود کنید ه همان طور که گفتم می توانید سایتتان را متمایز کنید و در هر فصل یک نوع ریزش مربوط به همان فصل را داشته باشید:)

advanced-snowfall

موفق باشید…

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود فایل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.