سلام ، افزونه ارسال پیامک اطلاع رسانی پاسخ دیدگاه های وردپرس ، یکی دیگر از افزونه های اختصاصی گروه دکتر وردپرس ، بسیار مناسب برای بازاریابی و کمک به فروش و افزایش درآمد و رضایت کاربر می باشد که در زیر دربارش توضیح میدیم .

افزونه پیامک اطلاع رسانی پاسخ دیدگاه وردپرس

 

ارسال پیامک اطلاع رسانی پاسخ دیدگاه وردپرس

با فعال کردن این افزونه ، به صورت خودکار یک فیلد اختیاری شماره موبایل ، به فیلد های دیدگاه های وردپرس اضافه میشه . همچنین یک گزینه تیک دار ” پاسخ دیدگاهم با پیامک برایم اطلاع رسانی شود ”  بعد از گزینه تایید ارسال دیدگاه برای کاربر اضافه میشه .

برای مدیر سایت ، در بخش مدیریت نظرات وردپرس یک ستون به نام شماره موبایل اضافه میشه به صورت زیر .

ستون شماره موبایل دیدگاه وردپرس

همچنین یک گزینه ” اطلاع رسانی پیامک دیدگاه ” هم برای مدیر سایت در نظر گرفته شده ، که در هنگام پاسخ دادن به دیدگاه ، انتخاب کنه آیا اس ام اس به کاربری ک نظر داده ارسال بشه یا نه ( پیامک در صورتی ارسال میشه که خود کاربر هم هنگام نوشتن دیدگاه شماره موبایل رو وارد کرده باشه و  تیک اطلاع رسانی رو برنداشته باشه ) .

تنظیمات افزونه پیامک اطلاع رسانی نظرات وردپرس

همچنین در قسمت تنظیمات وردپرس ، به صورت زیر میتونید متن پیامک رو خودتون تعیین کنید . همچنین ۳ تا شورت کد [title] برای عنوان مطلبی که کاربر دیدگاه نوشته ، [name] نام کاربری که دیدگاه نوشته و [link] برای لینک کوتاه شده مطلب (مانند doctorwp.com/?p=6246 ) هم در نظر گرفته شده اند .

پیشنهاد بعدی  نسخه طلایی درگاه بانک ملت easy digital downloads

تنظیمات افزونه پیامک اطلاع رسانی نظرات وردپرس

وب سرویس های پیامکی متصل به افزونه

شما از قسمت تنظیمات همچنین می تونید اگر از وب سرویس های زیر پنل پیامک دارید استفاده کنید . اگر هم پنل پیامک ندارید ما خودمون بهتون یک پنل پیامک هدیه میدیم .

وب سرویس ها : ارسال پیامک ها توسط افزونه wp-sms

هدیه خرید : پنل پیامکی متصل به افزونه

فروش افزونه غیرفعال گردید

 

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 2 رای
Loading...