لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

یکی از مسائلی که برای مشتریان وجود دارد این است که در انتخاب خود برای یک محصول بسیار سخت‌گیر هستند و از اینکه کدام محصول را خریداری کنند زمان زیادی طول می‌کشد تا بسته به شرایط اقتصادی و.. بهترین محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. اینجاست که لازم است مدام محصولاتی را که مدنظر دارند را در کنار هم قرار داده و مقایسه ای بر روی آنها داشته باشند تا در نهایت محصول دلخواه خود را انتخاب کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان مقایسه چندین محصول را در فروشگاه ووکامرسی خود فراهم کنید تا مشتریان سایت بتوانند محصولات را با هم مقایسه کرده و به یک انتخاب جامعی از ان برسند.

لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

WooCommerce Compare List doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WooCommerce Compare List در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه گزینه دیگری با نام compair it در زیر عنوان محصولات ووکامرس مشابه تصویر زیر افزوده خواهد شد که با کلیک بر روی آن خریداران قادر خواهند بود تا چندین محصول را به لیست مقایسه اضافه کرده و در نهایت محصولات را با هم از نظر شرایط مقایسه کرده و به یک انتخاب درست از خرید خود برسند.

WooCommerce Compare List

همچنین در هر صفحه با کلیک بر روی remove compair قادر خواهند بود تا محصول مورد نظر را از لیست مقایسه محصول حذف کنند و در کل مدیریتی بر روی محصولات برای مقایسه دقیق کالا داشته باشند.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.