راهنمای کامل استفاده از All in One SEO -قسمت سوم

در قسمت های قبل با بخش های مختلفی از این پلاگین آشنا شدیم اکنون به سراغ مهم ترین قسمت آن یعنی تنظیمات کلیدواژه و نحوه بهینه سازی پست ها با استفاده از این پلاگین میرویم.

راهنمای کامل استفاده از All in One SEO -قسمت سوم

راهنمای کامل استفاده از All in One SEO -قسمت سوم

تنظیمات کلید واژه

این افزونه یک پلاگین بسیار قدرتمند است که آپشن های زیادی را برای فراهم آورده است. اگر به استفاده از کلیدواژه ها در سایت خود اطمینان دارید میتوانید گزینه use keywords را فعال کنید. اما توصیه ما ای است که در صورت فعال کردن این گزینه از تعداد کمی کلیدواژه استفاده کنید زیرا با اینکه کلید واژه ها میتوانند مفید باشند تعداد زیاد آن به ضرر سایت شما می باشد.

keywordsettings

 

تنظیمات نقشه XML سایت

برای تنظیم نقشه سایت به صفحه All in One SEO » XML Sitemap  بروید و گزینه های Notify Google’ و‘Notify Bing’ را فعال کنید. دیگر گزینه ها را نیز به صورت پیش فرض باقی بگذارید و تنظیمات را ذخیره کنید.

xmlsitemap

بهینه سازی پست ها با افزونه All in One SEO

پس از نصب و تنظیم پلاگین به صفحه ایجاد پست جدید بروید. در این صفحه به شما خواهم گفت که چه مواردی را برای داشتن یک پست ایده عال از نظر موتور های جستجو رعایت کنید.

در پایین پست خود شاهد قسمت هایی از جمله title و  description و keywords خواهید بود.

برای بهینه سازی پست های خود، ابتدا در قسمت title یک عنوان SEO مناسب برای آن انتخاب نمایید. سپس در قسمت description ، توضیحات و در قسمت keywords کلمات کلیدی مناسب را اضافه کنید.

در قسمت description یا توضیحات سعی کنید از کلمات کلیدی به صورت هوشمندانه در متن خود استفاده کنید دقت داشته باشید که تعداد کارکتر هایی که در این قسمت استفاده میکنید از حد مجاز عبور نکند.

در انتخاب عنوان نیز از عنوان خیلی کوتاه و یا خیلی طولانی خودداری کنید و عنوان هایی مرتبط و منحصر به فردی انتخاب نمایید.

در قسمت keywords نیز تعداد کمی در حدود 4-5 کلیدواژه مرتبط و پرکاربرد قرار دهید.
post-seo-settingsمنبع: wpbeginner

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.