ارسال پست مهمان با User Submitted Posts

اگر به دنبال این هستید تا امکان ارسال پست توسط کاربران میهمان را در سایت خود فراهم کنید تا کاربران قادر باشند تا مطالب خود را ارسال کرده و پس از تایید شما مطلب ارسالی در سایت نمایش داده شود تا انتها با دکتر وردپرس همراه باشید.

ارسال پست مهمان در وردپرس

user-submitted-posts
ارسال پست مهمان

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با نام User Submitted Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۷ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه ابتدا یک برگه ایجاد کرده و شورت کد زیر را در آن قرار داده و برگه را منتشر کنید.

[user-submitted-posts]

حال مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات افزونه رفته و تنظیمات را مشابه آنچه که نیاز شماست سفارشی سازی کنید.

user-submitted-posts-setting
ارسال پست مهمان (جهت بزرگنمایی تصویر کلیک کنید)

همانطور که در تصویر می‌بینید ابتدا در بخش form fields هر کدام از فیلدهایی که میخواهید نمایش دهید را انتخاب و همچنین ضروری یا غیر ضروری بودن تکمیل کردن فیلد مورد نظر را تعیین کنید. سپس در بخش general options فرم استایل، فعال یا غیرفعال بودن جاوااسکریپت، وضعیت کاربران وارد شده، وضعیت انتشار نوشته پس از ارسال (منتشر کردن و یا پیش نویس شدن موضوع)، ریدایرکت کاربر به صفحه پس از ارسال، شخصی سازی پیام پس از ارسال نوشته و… را تعیین کنید.

در بخش Email Alerts نیز می‌توانید تعیین کنید تا هنگام ارسال نوشته توسط کاربران یک ایمیل برای شما ارسال شود.

در بخش registered users نیز می‌وانید تعیین کنید تا برای ارسال نوشته لازم به عضویت در سایت توسط کاربر باشد. سپس برای افزودن کپچا به بخش challenge question رفته و یک سوال امنیتی به همراه پاسخ آن وارد کنید.

در بخش upload images نیز میتوانید امکان آپلود تصاویر را فراهم کرده و حداکثر تعداد تصویر در هر نوشته، اندازه تصویر، حجم تصویر و.. را وارد کنید. سپس سایر تنظیمات را نیز انجام داده و آن را ذخیره کنید.

حال به مرورگر دیگری به برگه مورد نظر برای ارسال نوشته وارد شوید تا مطابق تصویر زیر شخصی سازی‌های صورت گرفته را مشاهده و بررسی کنید.

user-submitted-posts-form
ارسال پست مهمان

همانطور که می‌بینید فرم مورد نظر ساخته شده و کاربران می‌توانند از طریق این فرم اقدام به ارسال نوشته در سایت کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.