بهترین شرکت برای تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز یکی از مهم‌ترین مباحث در زمینه بازاریابی اینترنتی است که اکثرا شرکت‌ها و صاحبان سایت‌های بزرگ از آن استفاده می‌کنند. حتما می‌دانید که تبلیغات گوگل در هنگام سرچ کلمات در گوگل در بالا یا پایین نتایج جستجو به نمایش درمی‌آیند و توسط حرف Ad در ابتدای آن‌ها از بقیه نتایج جستجو مشخص می‌شوند.

تبلیغات گوگل چگونه کار می‌کند؟

یکی از مواردی که تبلیغات در گوگل را برای صاحبان کسب‌وکارها جذاب کرده است؛ پرداخت به ازای کلیک است. به این صورت که صاحبان وبسایت تنها در صورت کلیک کاربران بر روی تبلیغات خود مبلغ را پرداخت می‌کنند که در واقع از حساب آن‌ها کم می‌شود. در صورتی که در سایر روش‌ها باید به ازای یک بازه زمانی مشخص مبلغی ثابت را بدون در نظر گرفتن تعداد کلیک پرداخت نمایند.

اما برای تبلیغات در گوگل باید حتما دانش کافی داشته باشید؛ در غیر این صورت مبالغ زیادی را صرف خواهید کرد و نتیجه مطلوبی را نیز کسب نخواهید کرد. برای گرفتن تبلیغات گوگل حتما باید از تیمی ماهر و کار درست استفاده کنید تا بتوانند به خوبی تبلیغات و کلمات شما را آنالیز کنند و بهترین جایگاه و پلن را در اختیار شما قرار دهند تا با صرف حداقل مبلغ بیشترین بازده را کسب کنید.

در این مقاله قصد داشتم تا چند مورد از شرکت‌هایی که تبلیغات گوگل را ارائه می‌دهند معرفی کنم و در انتها یکی را که از همه بهتر است انتخاب کنم. اما از آنجا که تبلیغات گوگل کاری پر هزینه و لازم به داشتن دانش کافی است تصمیم گرفتم تا شما عزیزان را با معرفی گزینه‌های متعدد سردرگم نکنم و در همان ابتدا حرف آخرم را بزنم.

خدمات مدیریت تبلیغات گوگل نوین

تبلیغات گوگل نوین

شرکت نوین خدمات تبلیغاتی گوگل خود را با شعار “بازدهی تبلیغات گوگل شما برای ما اهمیت دارد” انجام می‌دهد. همانطور که توضیح دادم تبلیغات گوگل یک کار پر هزینه است و اگر این کار توسط افراد ماهر انجام نگیرد نسبت به هزینه صرف شده بازدهی شما پایین خواهد بود. ولی در عوض اگر افرادی با مهارت و دانش کافی این کار را برای شما انجام دهند می‌توانید بیشترین بازدهی را از مبلغ هزینه شده خود کسب کنید.

با بهینه سازی تبلیغات گوگل هزینه هر کلیک نیز کاهش یافته و بازدهی افزایش پیدا می‌کند. شرکت نوین در ابتدا کسب و کار شما و ویژگی‌های آن را بررسی کرده و بازار هدف شما را شناسایی می‌کند و متن تبلیغات شما را با توجه به این موارد تنظیم می‌نماید. شناسایی کلمات کلیدی مناسب قدم بعدی است که شرکت نوین انجام می‌دهد. به این صورت که کلمات کلیدی مناسبی که بیشترین ارتباط را با کسب و کار شما داشته باشند شناسایی می‌کند. بعد از انتخاب کلمات کلیدی مناسب نوبت به بهینه سازی و انتخاب نهایی می‌رسد تا بعضی کلمات را حذف و برخی دیگر را به لیست کلمات کلیدی اضافه کنند؛ این کار با میزان سودآوری شما از کمپین تبلیغاتی ارتباط مستقیم دارد.

در گوگل ادوردز می‌توان کلمات کلیدی را به ۳ صورت Broad، Exact و Phrase قرار داد که هر یک با توجه به نوع تبلیغاتی که شما در نظر دارید انتخاب می‌شود. انتخاب نوع کلمات کلیدی نیز توسط نوین به بهترین شکل ممکن برای کسب و کار شما انجام خواهد شد.

بهینه سازی متن تبلیغ در مرحله بعدی انجام می‌گیرد. این مرحله نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اگر متن شما جذاب باشد و کلیک بیشتری را از کاربران دریافت نماید، گوگل آن تبلیغ را مفید تلقی کرده و در نتیجه نرخ کلیک تبلیغ شما را کاهش می‌دهد.

قرار دادن مزایای شما در انتهای تبلیغ، افزودن لینک‌های بیشتر در تبلیغ و  افزودن دسته‌بندی‌های اصلی در تبلیغ از جمله کارهایی است که در مراحل بعدی برای کمپین تبلیغاتی شما توسط نوین لحاظ می‌شود که هر یک به خودی خود موجب افزایش بازده و همچنین کاهش نرخ کلیک خواهد شد.

قرار دادن شماره تماس ایران در تبلیغات گوگل ممکن نیست اما شرکت نوین برای این مورد هم راهکاری را در نظر گرفته و می‌تواند شماره تماس شما را در متن تبلیغ قرار دهد. در این صورت کاربرانی که تبلیغ شما را در تلفن همراه مشاهده کنند می‌توانند با زدن دکمه تماس بلافاصله با شما تماس بگیرند.

به طور کلی هدف از تبلیغات گوگل در بیشتر موارد برای افزایش فروش و محصولات شما صورت می‌گیرد. اگر تبلیغ در گوگل به صورت ۱۰۰ درصد هم بهینه و جذاب باشد اما سایت شما به آن صورتی که باید بهینه سازی نشده باشد بازدهی لازم و در واقع فروش خوبی را در پی نخواهد داشت. تیم نوین برای بهینه سازی سایت شما نیز به شما مشاوره های لازم را خواهد داد تا علاوه بر داشتن تبلیغی جذاب سایتی بهینه هم داشته باشید؛ چراکه این دو در کنار یکدیگر می‌توانند فروش بالا و بازدهی بیشتر را رقم بزنند.

تعرفه های تبلیغات گوگل

دوستان عزیز دقت کنید که اگر تبلیغات در گوگل به هر دلیلی از جمله قیمت برای شما مناسب نیست بهترین جایگزین برای آن بدون هیچ شکی بهینه سازی سایت شما و سئو است. تیم نوین این مورد را نیز می‌تواند به بهترین شکل برای وبسایت شما انجام دهد.

از ویژگی‌های مهمی که بسته‌های تبلیغات گوگل شرکت نوین دارند این است که تمامی بسته‌ها شامل مدیریت کامل بوده و تنها در میزان شارژ هر یک از بسته‌ها تفاوت وجود دارد. این یعنی با خرید هر بسته، شما میزان مشخصی شارژ در گوگل ادوردز خواهید داشت. در صورتی که کلمات کلیدی شما دارای رقابت بالایی باشد، پکیج‌های بزرگ‌تر برای شما بهتر خواهد بود. اما اگر رقابت در کلمات کلیدی شما کم است، بسته‌های کوچک‌تر تبلیغ در گوگل نیز برای شما مناسب خواهند بود.

در پایان مزیت شرکت نوین را نسبت به سایر شرکت‌های ارائه دهنده تبلیغات گوگل برای شما دوستان عزیز به صورت خیلی ساده بیان می‌کنم و آن این است که تا آن‌جا که من شرکت‌های دیگر را بررسی کردم اکثرا به دنبال جذب مشتری و صرفا کلیک بر روی تبلیغات است تا شارژ حساب مشتری هرچه زودتر به اتمام برسد و مشتری مجبور به شارژ حساب خود و پرداخت مبالغ بیشتر شود اما در شرکت نوین با توجه به شناختی که از تیم این شرکت دارم با آنالیز دقیقی که روی سایت شما صورت می‌گیرد بهترین تبلیغات با بازدهی بالا و کمترین هزینه را برای شما انجام خواهند داد.

 

همین حالا تبلیغات گوگل را شروع کنید!

رقبای شما تبلیغات گوگل خود را شروع کرده‌اند. پس بدون اتلاف وقت، هرچه سریع‌تر کمپین تبلیغات گوگل خود را راه‌اندازی کنید.

novin.com/adwords

پیشنهاد ویژه:

اگر دوست دارید تمامی کارهای دیجیتال مارکتینگ از جمله نحوه انجام تبلیغات گوگل، سئو، بازاریابی محتوا و در کل ابزارهای دیجیتال را فرا بگیرید بهترین کار استفاده از دوره های دیجیتال مارکتینگ معتبر است. دکتر وردپرس دوره دیجیتال مارکتینگ نوین را که انصافاً دوره ای کامل و بینظیر در این حوزه است به شما معرفی می‌کند. این دوره حضوری بوده و در حدود ۱۰۰ ساعت کلاس آموزشی است.

دوره کامل بازاریابی دیجیتال

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.