مدیریت سایدبار در وردپرس با افزونه SMK Sidebar Generator

ساید بار ( Sidebar ) یکی از بخش های مهم سایت می باشد که می توانید محتویات مختلفی را در آن قرار دهید و دسترسی کاربران به بخش هایی که در آن قرار می دهید را آسانتر نمایید ؛ مدیریت سایدبار در سایدبار ها نیازمند دانش کدنویسی می باشد که بتوانید هر آنچه را که می خواهید پیاده سازی نمایید . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به مدیریت حرفه ای سایدبار های سایت وردپرسی خود خواهید بود . افزونه SMK Sidebar Generator یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که به شما اجازه ی مدیریت سایت بار های سایا وردپرسی خود را می دهد . توسط این افزونه به راحتی قادر به افزودن محتوایی که نیاز دارید به سایدبار خود خواهید بود . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه SMK Sidebar Generator همراه باشید .

مدیریت سایدبار در وردپرس با افزونه SMK Sidebar Generator

برخی از ویژگی های افزونه SMK Sidebar Generator برای وردپرس :

  • امکان ایجاد سایدبار به صورت نامحدود
  • امکان جایگزین کردن ساید بار ساخته شده با سایدبار پیشفرض
  • امکان قرار دادن سایدبار در هر بخش از سایت و یا در هر صفحه ای از سایت بدون نیاز به کد نویسی
  • امکان Drag کردن برای مرتب کردن موقعیت نوار کناری
  • و …

اگر به دنبال افزونه ای برای مدیریت سایت وردپرسی خود هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه SMK Sidebar Generator می باشد .

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. مریم می گوید

    این افزونه با ورژن 4.7 وردپرس سازگار نیست. من به شدت به این افزونه یا چیز مشابه برای ایجاد سایدبار مستقل برای هر فهرست (منو سایت) یا هر دسته نیاز دارم. میشه لطفا راهنمایی کنید. ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.