افزودن محتوای سفارشی در ابزارک با Custom Post Widget

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را معرفی کنم که با استفاده از ان می توانید یک ابزارک را در قالب نوشته در سایت خود نمایش دهید. با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا هر نوع محتوایی را در محتوای ابزارک قرار داده و در سایت خود قرار دهید.

افزودن محتوای سفارشی در ابزارک

Custom Post Widget doctorwp
افزودن محتوای سفارشی در ابزارک

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Custom Post Widget در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۹ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به قسمت add content block مراجعه کرده و محتوای خود را در آن درج کنید.

Custom Post Widget
افزودن محتوای سفارشی در ابزارک

حال پس از اینکه محتوای خود را منتشر نمودید لازم است تا برای نمایش آن به مسیر نمایش> ابزارک‌ها در وردپرس مراجعه کرده و مشابه تصویر زیر ابزارک content block را در مکان مورد نظر از قالب خود قرار دهید.

Custom Post Widget add
افزودن محتوای سفارشی در ابزارک

سپس همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا محتوای ساخته شده در مرحله قبل را از لیست کشویی انتخاب کنید و در مرحله بعد با فعال یا غیرفعال کردن تیک گزینه‌های مورد نظر می‌توانید به ترتیب امکان نمایش عنوان نوشته، نمایش تصویر شاخص، عدم اعمال فیلتر بر روی محتوا را شخصی سازی کنید.

با استفاده از این افزونه علاوه بر اینکه می‌توانید در ابزارک‌ها محتوای دلخواه خود را درج کنید در نوشته و یا برگه دلخواه نیز قادر خواهید بود تا محتوای مورد نظر را نمایش دهید. برای این منظور کافی است تا در ویرایش نوشته بر روی دکمه add content block کلیک کرده و در پنجره باز شده محتوای مورد نظر را از لیست کشویی انتخاب و در نوشته خود قرار دهید.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.