نمایش تاریخ عضویت کاربران در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که در بسیاری از سایت ها مشاهده کرده اید در بخشی از بخش کاربری تاریخ عضویت کاربر را نیز در بخشی از سایت به صورت روز، ماه و سال نمایش می دهند، در این مقاله از دکتر وردپرس نیز قصد داریم تا نحوه نمایش زمان عضویت کاربران در وردپرس را به شما آموزش دهیم.

نمایش تاریخ عضویت کاربران در وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم با نام Admin Columns در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از ان می توانید تاریخ عضویت کاربران در وردپرس را نمایش دهید. این قابلیت به مدیران و خود اعضا امکان می دهد تا تاریخ عضویت در سایت را بر اساس روز مشاهده نمایند که در بخش ویرایش پروفایل قابل مشاهده می باشد.

این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از 60.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 را در مخزن وردپرس ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس با نام Admin Columns افزوده خواهد شد که می توانید بر روی آن کلیک کرده و با صفحه ای مشابه تصویر زیر روبه رو شوید.

addregisteredcolumn
نمایش تاریخ عضویت کاربران در وردپرس

مطابق تصویر فوق در زبانه Admin Columns بر روی گزینه کاربران کلیک کنید، سپس ابزارک registered را کلیک کنید تا باز شود و عنوان دلخواه خود را در آن وارد نمایید تا در بخش پروفایل نمایش داده شود. و در نهایت روی گزینه Add column کلیک کنید.

حال می توانید با مراجعه به بخش کاربران زمان عضویت کاربران را نیز مشابه تصویر زیر مشاهده نمایید.

userstable
نمایش تاریخ عضویت کاربران در وردپرس

نمایش تاریخ عضویت کاربران وردپرس در بخش پروفایل

برای اینکه بتوان زمان عضویت کاربران را در بخش پروفایل چه برای مدیران و چه خود کاربران نمایش داد افزونه اختصاصی که توسط اینجانب تهیه شده را می توانید نصب و فعال سازی کنید. تا مطابق تصویر زیر زمان عضویت کاربران در وبسایت شما نمایش داده شود.

show-user-register-date-in-wordpress
نمایش تاریخ عضویت کاربران در وردپرس

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.