آموزش نمایش آخرین بروز رسانی های مطالب در وردپرس

حتما تا کنون در برخی از سایت ها مشاهده کرده اید که مطالب خود را بروزرسانی می نمایند؛ به خصوص در سایت های نرم افزار و یا قالب و افزونه وردپرس این موارد کاملا به چشم می خورد که مطالب خود را پس از مدتی بروز رسانی می نمایند و نیاز دارند تا موارد بروز شده را در سایت اطلاع رسانی کنند. در این مطلب قصد ارائه آموزش وردپرس را داریم که توسط آن قادر به نمایش آخرین بروز رسانی های مطالب در وردپرس خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش نمایش آخرین بروز رسانی های مطالب در وردپرس همراه باشید.

آموزش نمایش آخرین بروز رسانی های مطالب در وردپرس

آموزش نمایش آخرین بروز رسانی های مطالب در وردپرس

نمایش مطالب بروز شده در وردپرس می تواند کمک زیادی به کاربران سایت در زمینه دسترسی به آخرین موارد ارائه شده نماید تا بتوانند از آخرین ورژن نرم افزار ها و یا موارد دیگر استفاده نمایند. برای اعمال چنین قابلیتی در سایت وردپرس خود کافی است کد زیر را در فایل توابع قالب وردپرس خود یا همان Function.php قالب خود تعبیه نمایید:

function wpb_lastupdated_posts() { // Query Arguments$lastupdated_args = array('orderby' => 'modified','ignore_sticky_posts' => '1');//Loop to display 5 recently updated posts$lastupdated_loop = new WP_Query( $lastupdated_args );$counter = 1;echo '<ul>';while( $lastupdated_loop->have_posts() && $counter < 5 ) : $lastupdated_loop->the_post();echo '<li><a href="' . get_permalink( $lastupdated_loop->post->ID ) . '"> ' .get_the_title( $lastupdated_loop->post->ID ) . '</a> ( '. get_the_modified_date() .') </li>';$counter++;endwhile; echo '</ul>';wp_reset_postdata(); } //add a shortcodeadd_shortcode('lastupdated-posts', 'wpb_lastupdated_posts');

پس از اعمال قطعه کد بالا در توابع قالب وردپرس می توانید آخرین مطالب بروز رسانی های مطالب خود را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید. همچنین در این بخش قصد معرفی قطعه کدی را داریم که توسط آن می توانید در هر بخشی از قالب که نیاز به نمایش آن دارید، نمایش دهید که می توانید کد زیر را در بخش مناسبی از سایت خود تعبیه نمایید:

<?php if (function_exists(wpb_lastupdated_posts)) : wpb_lastupdated_posts();endif;?>

همچنین می توانید از شورت کد [wpb_lastupdated_posts] برای نمایش استفاده کنید.

نتیجه گیری: نمایش آخرین مطالب بروز شده سایت می تواند کمک زیادی به کاربران سایت نماید که در این مطلب اقدام به آموزش نمایش آخرین بروز رسانی های مطالب در وردپرس نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.