سئو گوگل در ۹۰ روز

آیا می دانستید افرادی که به صورت رایگان از طریق گوگل سایت و محصولات شما را پیدا کرده اند نسبت به کسانی که بنر تبلیغاتی شما رو در سایت های دیگر دیده اند و وارد سایت شما شده اند ، احتمال خرید و اعتمادشان بیشتر است ؟

پکیج نبرد صفحه اول گوگل

فقط ۱۰ نفر شانس (؟!) حضور در صفحه اول را دارند !

ما اعتقاد داریم وقتی که با سرچ یک کلید واژه گوگل ۱۰ سایت رو به عنوان عنوان پیشنهاد های برگزیده انتخاب می کند، این فرآیند به طور اتفاقی نیست و صاحبان این ۱۰ سایت حتما با داشتن اطلاعات کافی از سئو و بهینه سازی کلید واژه های خود را طوری بهینه سازی کرده اند که نبرد صفحه اول رو به نفع خودشون تصاحب کنند .

آیا میدانستید ۹۴% کاربران فقط صفحه اول گوگل را بررسی میکنند ؟!

صفحه اول گوگل

این بدین معناست که اگر بهترین مطلب یا با کیفیت ترین محصول یا … را هم داشته باشید، تا وقتی در صفحات غیر بعدی گوگل باشید ۹۴% کاربران که به دنبال محصول یا مطلبی در زمینه کاری شما باشند هرگز شما را پیدا نخواهند کرد و فقط باید به یک شانس ۶% چشم دوخت .

حال سایت ما چگونه باید جز ۱۰ سایت صفحه اول قرار بگیرد ؟

راه اول : برون سپاری بهینه سازی سایت

برای برون سپاری بهینه سازی سایت خود به شرکت ها و یا افراد معتبر هزینه حداقل ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا گاها ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان را باید پرداخت کنید . آیا از پس این هزینه ها بر خواهید آمد ؟

راه دوم : خودمان این کار را بر عهده بگیریم =صرفه جویی عظیم 

 

کسب درآمد چند میلیون تومانی

آیا می دانستید حرفه تخصصی برخی افراد در دنیا و ایران فقط سئو و بهینه سازی هستش !

با یادگیری اصول و نکات بهینه سازی و سئو، شما ابتدا یک صرفه جویی زیاد در هزینه های برون سپاری سئو سایت خود میکنید و سپس حتی میتونید با گرفتن پروژه سئو از سایت های دیگر به درآمد دست پیدا کنید که شاید هیچ وقت فکرش را هم نکنید . کافی هست یک استعلام قیمت از کسانی که کار سئو میکنند بگیرید و یک برآورد داشته باشید .

توضیحات پکیج نبرد صفحه اول گوگل

مدرس این پکیج تمنا بذرگری است. این پکیج شامل ۲ ساعت فیلم آموزشی و در قطعات کوتاه کوتاه و مجزا برای راحتی آموزش و طبقه بندی مطالب هستش . اما شاید بپرسید که تنها ۲ ساعت آموزش ؟! این ویدئو ها ابتدا ضبط و چندین بار ادیت شده و تمامی مطالب پشت سر هم قرار گرفته اند که در اندک ترین زمان بدون خستگی بتونید این دوره رو به پایان برسونید . اگر این دوره را درکارگاه حضوری بخواهیم تدریس کنیم شاید ۲ برابر این زمان یعنی ۲ کلاس ۲ ساعته زمان لازم باشد . در این مجموعه از تمام نکاتی که از آن ها برای سایت خودمان استفاده میکنیم به شما آموزش خواهیم داد .

 

 

۲ سوال رایج

۱ – آیا برای یادگیری این مجموعه احتیاج به بلد بودن کدنویسی می باشد ؟

این نوید را به شما میدهیم اگر سایت شما با وردپرس یا دیگر سیستم های مدیریت محتوا می باشد ، نیاز به نوشتن ۱ خط کد هم نخواهید داشت .

۲ – آموزش به چه صورت است ؟

ابتدا اصول کلی و اهداف ما در بهینه سازی معرفی می شود، سپس به معرفی الگوریتم ها و نکات حرفه ای سئو خواهیم پرداخت.

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.