سئو یکی از پارانتر های مهم برای هر سایتی می باشد که اهمیت آن را همه ی شما کاربران محترم دکتر وردپرس می دانید . در واقع طراحی و راه اندازی سایت بدون سئو بی نتیجه خواهد بود و مانند ماشین بدون بنزین ! افزونه های مختلف سئو برای وردپرس وجود دارد که از مهم ترین آنها می توانید به Yoast Seo اشاره نمود . در این مطلب نیز قصد معرفی افزونه ای را داریم که توسط آن می توانید به سئوی سایت و مطالب خود کمک بسیار زیادی کنید و سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه کنید . افزونه Seo By SQUIRRLY یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن می توانید به سئو و بهینه سازی سایت خود در موتور جستجو کمک زیادی کنید . این افزونه به شما در ایجاد محتوای حرفه ای و بهینه کمک می کند و پارامتر های مهم و حرفه ای موتور های جستجو را در مطلب شما بررسی می کند و با امتیاز دهی شما را آگاه می کند . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های این افزونه همراه باشید .

افزونه سئو حرفه ای وردپرس Seo By SQUIRRLY

 

تحقیقات در مورد کلمه کلیدی :
پیداکردن بهترین کلمه های کلیدی برای مقاله شما و آنالیز کردن آنها برای شما !

دستیار آنلاین SEO :
بررسی سئوی نوشته و برگه در یک زمان ایده آل , بطوری که شما میتوانید قبل از اینکه دکمه انتشار را بزنید متوجه شوید که نوشته شما سئوی ۱۰۰% دارد یا خیر ؟

جعبه های راهنما :
عکس های مختلف , توییت ها , ویکی ها و وبلاگ ها همه به شما کمک میکنند تا متوجه شوید در این مقاله خود چه چیزهایی بنویسید .

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای ایجاد محتوای حرفه ای در سایت خود هستید و می خواهید سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه کنید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه Seo By SQUIRRLY می باشد .

امتیاز شما از 1 تا 5