افزونه سئو حرفه ای وردپرس Seo By SQUIRRLY

سئو یکی از پارانتر های مهم برای هر سایتی می باشد که اهمیت آن را همه ی شما کاربران محترم دکتر وردپرس می دانید. در واقع طراحی و راه اندازی سایت بدون سئو بی نتیجه خواهد بود و مانند ماشین بدون بنزین ! افزونه های مختلف سئو برای وردپرس وجود دارد که از مهم ترین آنها می توانید به Yoast Seo اشاره نمود. در این مطلب نیز قصد معرفی افزونه ای را داریم که توسط آن می توانید به سئوی سایت و مطالب خود کمک بسیار زیادی کنید و سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه کنید. افزونه Seo By SQUIRRLY یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن می توانید به سئو و بهینه سازی سایت خود در موتور جستجو کمک زیادی کنید . این افزونه به شما در ایجاد محتوای حرفه ای و بهینه کمک می کند و پارامتر های مهم و حرفه ای موتور های جستجو را در مطلب شما بررسی می کند و با امتیاز دهی شما را آگاه می کند. در ادامه با ما و برخی از ویژگی های این افزونه همراه باشید.

افزونه سئو حرفه ای وردپرس Seo By SQUIRRLY

 

تحقیقات در مورد کلمه کلیدی:
پیداکردن بهترین کلمه های کلیدی برای مقاله شما و آنالیز کردن آنها برای شما!

دستیار آنلاین SEO:
بررسی سئوی نوشته و برگه در یک زمان ایده آل , بطوری که شما میتوانید قبل از اینکه دکمه انتشار را بزنید متوجه شوید که نوشته شما سئوی ۱۰۰% دارد یا خیر؟

جعبه های راهنما:
عکس های مختلف, توییت ها, ویکی ها و وبلاگ ها همه به شما کمک میکنند تا متوجه شوید در این مقاله خود چه چیزهایی بنویسید.

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای ایجاد محتوای حرفه ای در سایت خود هستید و می خواهید سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه کنید، پیشنهاد ما استفاده از افزونه Seo By SQUIRRLY می باشد.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.