نمایش مطالب مرتبط وردپرس با Related Posts

یکی از مواردی که می‌توانید با استفاده از آن به واسطه افزایش بازدید سایر مطالب سایت و نگه داشتن کاربران برای مدت طولانی در سایت اقدام کنید تا منجر به افزایش نرخ بازدید سایت شود این است که در هر مکانی از سایت که می‌توانید مطالب مرتبط و مطالب پیشنهادی را به کاربران خود ارائه کنید تا پس از پایان مطالعه نوشته فعلی به آن مراجعه کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود مطالب و نوشته‌های مرتبط در سایت را بر اساس دسته‌بندی به کاربران نمایش دهید و مکان مورد نظر برای نمایش مطالب مورد نظر را انتخاب کنید تا در دید کاربر قرار گیرد.

نمایش مطالب مرتبط وردپرس

Related Posts doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Related Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۶ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات افزونه مراجعه کرده و تنظیمات آن را برای سفارشی سازی نوع نمایش مطالب مرتبط در وردپرس انتخاب کنید.

Related Posts

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید تیک گزینه‌های موجود در تنظیمات را فعال کنید که به ترتیب با فعال و غیرفعال سازی آنها قادر خواهید بود تا موارد زیر را مدیریت کنید:

  • نمایش اتوماتیک مطالب مرتبط در نوشته‌ها که در صورت عدم پشتیبانی قالب می‌توانید کد php ارائه شده را در مکان مورد نظر برای نمایش مطالب قرار دهید
  • فعال کردن دیباگ برای نمایش اطلاعات افزونه
  • تنها نوشته‌های مرتبط در سایت نمایش داده شوند
  • انتخاب و سفارشی سازی نوع پست تایپ برای نمایش پست‌تایپ های مرتبط
  • انتخاب دسته بندی

سپس به بخش style options مراجعه کرده و استایل سفارشی خود را برای نمایش مطالب مرتبط در وردپرس انتخاب کرده و شخصی سازی کنید.

Related Posts previewe

در نهایت مطالب مرتبط با نوشته مشابه تصویر فوق در نوشته‌های سایت نمایش داده خواهد شد.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
1 نظر
  1. حسین می گوید

    خیلی ممنون عالی بود راهنمایی تون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.