نوفالو کردن لینک های پست با افزونه Rel Nofollow Checkbox

احتمالا تا کنون مطالب زیادی درباره سئو ، لینک دهی در سئو و تاثیر لینک دهی در سئو خوانده اید . لینک دادن به برخی از کلمات درون متن چه به صورت داخلی و چه به صورتی خارجی تاثیر مثبت دارد اما برخی اوقات نیز ممکن است تاثیر منفی بر رتبه ی مطلب در موتور های جستجو دارد !

نوفالو کردن لینک های پست با افزونه Rel Nofollow Checkbox
لینک های داخلی چیست ؟ لینک های داخلی به لینک هایی گفته می شود که هنگام لینک کردن کلمات ، آنها را به آدرس سایت یا مطالب سایت خود لینک کنید گفته می شود .
لینک های خارجی چیست ؟ به لینک هایی گفته می شود که کلمات مورد نظر درون متن خود را به سایتی غیر از سایت خود لینک کنید .
تاثیر منفی لینک های زمانی می باشد که رتبه ی سایتی از رتبه ی سایت شما پایین تر باشد و شما به صورت مستقیم و Follow آن را لینک کنید که در این صورت مطالب شما رتبه ی پایین تری نسبت به  رتبه ی معمولی شما کسب می کنند . در این مطلب قصد معرفی افزونه را داریم که توسط آن به صورت کاملا خودکار لینک هایی که درون متن به کلمات می دهید را Nofollow کنید . افزونه Rel Nofollow Checkbox یک افزونه کاملا حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن می توانید لینک های داخلی و خارجی سایت خود را Nofollow کنید . لازم به ذکر است که Nofollow کردن لینک های داخلی هیچ تاثیری نخواد داشت اما لینک دادن به دو صورت نیز تاثیر مستقیم بر سایت شما خواهد داشت . در ادامه با دکتر وردپرس و برخی از ویژگی های افزونه Nofollow کردن لینک های پست با افزونه Rel Nofollow Checkbox همراه ما باشید .

برخی از ویژگی های افزونه Rel Nofollow Checkbox برای وردپرس :

  • Nofollow کردن لینک ها به صورت خودکار
  • استفاده از خاصیت rel=”nofollow” تگ a
  • و …

هم اکنون این افزونه حرفه ای را از دکتر وردپرس دانلود کنید و لینک های مطالب خود را Nofollow نمایید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.