تبدیل psd به قالب html

کدنویسی استاندارد و بهینه از مهم ترین فاکتور های موفقیت سایت می باشد زیرا که تاثیر بسیار زیادی در سئو و بهینه سازی ، سرعت لود سایت و همچنین زیبایی ظاهری یک سایت دارد .در کنار طراحی و محتوا، کدنویسی یک وب سایت می تواند عامل مهمی برای پیشرفت، ماندگاری و جذب مخاطب بیشتر از طریق موتورهای جستجو شود. کدنویسی صحیح و اصولی طبق استانداردهای جهانی، تاثیر بسیار زیادی در سئوی سایت و سرعت بارگزاری آن دارد.

تبدیل psd به قالب html

همچنین پیاده سازی قالب واکنشگرا (ریسپانسیو) اصول و استانداردهایی دارد که می بایست در کدنویسی به طور بسیار دقیق و ماهرانه اعمال شود. این مورد نیز در کنار کدنویسی اصولی انجام می شود و نسخه موبایل طرح نیز بر اساس نمایشگرهای مختلف در صورت تمایل مشتری کدنویسی شده و تحویل وی می شود.

شما به راحتی می توانید PSD یا طرح گرافیکی سایت موردنظر خود را برای ما ارسال نمایید تا ما به بهترین نحو آن را کدنویسی HTML کنیم. PSD به HTML و CSS تبدیل می شود. در کد نویسی PSD تمامی نکات سئو و بهینه سازی رعایت می شود. توجه داشته باشید ، در این مرحله تفاوت طراحان قالب مبتدی و حرفه ای مشخص می شود. ویژگی طراحی قالب ما :

۱- طراحی بدون جدول

۲- نمایش بدون تفاوت در تمام مرورگرها

۳- کمترین زمان برای لود قالب در نوع خود

۴- استفاده از کد تا حد امکان به جای استفاده از عکس(ویژگی انحصاری شرکت در مقایسه با دیگر شرکتها)

در مرحله آخر کدهای HTML به قالب استاتیک یا داینامیک (مثل وردپرس – جوملا و … ) با سفارش مشتری تبدیل می شود. در این مرحله هم سئوی آن قالب توسط کدنویسان شرکت اعمال می شود.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.