دیگر نیازی نیست از اهمیت داشتن یک وبسایت برای کسب‌وکارها بگوییم؛ دیگر همه می‌دانند که درگاه ورود به دنیای تجارت و پیش‌نیاز اکثر کانال‌های بازاریابی اینترنتی و دیجیتال داشتن یک وبسایت کارآمد و مفید است. وبسایتی که بتواند کاربران در وهله اول، باعث جذب کاربران از طریق کانال‌های درونگرا همچون جست‌وجو شود و بتواند پس از جذب آنها، اطلاعات مورد نیاز و محصولات مورد نیاز را در اختیار آنها قرار دهد. در این بین وردپرس به عنوان یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا جایگاه ویژه ای در بین صاحبان کسب و کار های اینترنتی دارد .

طراحی سایت

بخش طراحی سایت دکتر وردپرس می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. حتما پیش خودتان می‌گویید که همه گروه‌های طراحی این ادعا را دارند! اما ارزش افزوده ما، تحقیق، بررسی و طراحی بر اساس قوانین تجربه کاربری است. ما سعی می‌کنیم که یک سایت را طوری طراحی کنیم که هم زیبا باشد و هم کاربردپذیر باشد. گاهی می‌بینیم که برخی وبسایت‌ها زیبا هستند اما کاربر در استفاده از آنها گیج می‌شود. مهم‌ترین دلیل این اتفاق، عدم تحقیق و بررسی برروی تجربه کاربری پیش از طراحی سایت و توسعه آن است.

اما در نظر داشته باشید که بازار رقابتی امروز فرصت انتخاب اشتباه یا آزمون و خطا را به ما نمی‌دهد. اگر قصد ورود به بازار دیجیتال را دارید، باید وبسایتی حرفه‌ای و سریع داشته باشید. وبسایت شما ویترین شما در دنیای مجازی است؛ هرچقدر بیشتر برروی آن وقت و هزینه صرف کنید، می‌تواند بازخورد و نتیجه حیرت‌انگیزی برای شما داشته باشد.

 

خدمات طراحی سایت

  • طراحی وبسایتی درخورد برند و هماهنگ با نیازها
  • طراحی مجدد سایت شما بر اساس اصول و آنالیز آمار
  • طراحی صفحات فرود (landing-page) زیبا و کاربردی
امتیاز شما از 1 تا 5