نمایش متحرک عنوان نوشته در مطالب وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که در بسیاری از وب‌سایت‌ها مشاهده کرده‌اید به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در آنها عنوان متحرکی از نوشته‌های سایت در بالای بخشی از سایت یا نوشته به نمایش در می‌آیند که با کلیک بر روی انها می‌توان به نوشته مذکور هدایت شده و ترافیک سایت را تا حد مطلوبی افزایش داد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا آخرین مطالب سایت خود را به صورت متحرک در بالای نوشته‌ها نمایش دهید تا بازدید بیشتری را در سایت خود داشته و بازدیدکننده را بیشتر در سایت نگه‌دارید.

نمایش متحرک عنوان نوشته در مطالب وردپرس

plugin-marquee
نمایش متحرک عنوان نوشته در مطالب وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Post title marquee scroll در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید تعدادی از آخرین نوشته‌ها را در سایت خود به صورت متحرک نمایش دهید.

این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از 4.000 نصب فعال و کسب امتیاز 3.8 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت شما با همین عنوان افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

marquee-setting
نمایش متحرک عنوان نوشته در مطالب وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید در این صفحه می توانید تعداد مطالب، عنوان منو متحرک، مسیر اسکرول نوار متحرک، رنگ بندی، جداکننده عناوین نوشته‌ها و تعداد مطالب را مشخص کنید تا نمایش داده شوند.

اگر قصد دارید تا آخرین عناوین سایت به صورت متحرک در قالب نوشته‌ها نمایش داده شوند می‌توانید بخش دسته‌بندی از تنظیمات را خالی بگذارید اما اگر قصد دارید تا دسته‌بندی خاصی از مطالب به صورت متحرک در بالای هر نوشته نمایش داده شود کافی است تا آی‌دی دسته‌بندی‌های مورد نظر را وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.

در نهایت پس از ذخیره کردن تنظیمات خواهید دید که عنوان نوشته‌های سایت به صورت متحرک در بالای هر نوشته نمایش داده خواهند شد.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.